Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el apukámnak...

Hogy mondjam el apukámnak hogy szeretnék egy tükröt az ágyam felé?

Figyelt kérdés
Lakásfelújításom lesz, apukám építkezési vállalkozó, természetes hogy az alkalmazottai fogják csinálni a lakást. 24 éves nő vagyok, egyedül fogok ott élni. Nyilván tudják hogy van szexuális életem és nem is egy szexhintáról van szó de cikinek érzem apumnak mondani. Ha mással csináltatom meg akkor is látni fogja egyszer. Mondjak le róla?
2017. jan. 26. 16:35
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
62%

Én a helyedben mással csináltatnám meg, apámat meg nem engedném be a hálószobámba. Bár amúgy se hiszem, hogy be akarna menni. Ha meglátogat, akkor a nappaliban vagy a konyhában ülünk le beszélgetni, mégis miért vinném be a hálószobába? Még ha ott is töltené az éjszakát, akkor sem egy ágyban alszik velem, hanem a kanapén, tehát még éjszakára sem kell oda bemennie.

Igazából el sem tudok képzelni olyan szituációt, amikor a szülőnek be kéne mennie a már nem otthon élő gyerekének a hálószobájába.

2017. jan. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
66%

"Akkor csak nekem evidens ennyire hogy mire kell a tükör?"


Mindenkinek az, ne álltasd magad :) De nincs ezen mit szégyellni, emberek vagyunk :)

2017. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
93%

"Akkor minek kéne egy ágy feletti tükör :)

Öröm olvasni, hogy 2017-ben vannak ilyen naiv 20 éves lányok :)"


23 éves férfi/fiú vagyok, eszembe nem jutna, hogy valakinek ezért kell az ágya fölé tükör. Oké, hogy szex közben biztos van olyan akinek marhára izgató (bár elképzelni sem tudom miért akarja valaki magát nézegetni és nem a másikat), de a hétköznapokon ez nem marhára zavaró? Ledőlsz az ágyra és a plafonon saját magadat látod. No mindegy, szerintem apádnak elmondhatod, ő se fog erre gondolni. Ha meg igen, akkor sem értem mi ebben a pláne amit annyira titkolni kéne.

2017. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Eddig az hogy mutassam meg a képet hogy milyen jól néz ki az egyetlen használható tanács. Nem az a kérdés lényege hogy megértétek az én szexuális fantáziámat.


A hálómba akkor jönne be apum ha valamit újítani szeretnék, új ötletem van, új design, stb. Biztos nézne hogy mi az a plafonon, felettébb gyanús lenne hogy nem velük csináltattam. :D

2017. jan. 26. 20:06
 25/38 anonim ***** válasza:
96%

Azért vagyok naiv, mert számomra nem egyértelmű, hogy erre való az ágy feletti tükör? Hát jó, legyen, felőlem. Hogy miket meg nem tudok magamról gyakorin. :)


(amúgy nekem az lenne az első gondolatom, hogy csak simán tetszik neki, hogy ott van egy tükör, vagy nagyon szereti magát nézegetni - akár lefekvés előtt, után, vagy tévézés közben)

2017. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
96%
Hát én is 22 éves lány vagyok de nekem se jutott volna ez az eszembe hogy minek oda tükör pedig eléggé szeretem magam kiélni elég vad vagyok. Szerintem apudnak ha ennyivel megmagyarázod hogy tetszik ez így mert milyen jól néz ki én még tennék köré spot lámpákat is kék piros zöld amit szeretsz úgy végképp nem gondolna rá és úgy jobban is nézne ki.
2017. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Végül is apum tudja hogy nagyon hiú vagyok. Amúgy azon agyalok hogy az egész plafont kellene tükrösre csinálni, úgy hogy kb 30cm maradjon csak ki a szélénél, úgy nem is nagyon gyanús. Csak akkor nem megy a gardróbbal az a baj.
2017. jan. 26. 20:52
 28/38 anonim ***** válasza:
0%
Öröm és bájos olvasni, hogy 20-22 évesek nem tudják, miért van az ágy felett tükör :) Mégsem olyan romlott ez a világ, mint sokan hiszik :)
2017. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
9%
#26: 50 körüli férfiakat nehéz hülyére venni :) Még hogy nem gondol rá :) Csak hiszed :)
2017. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 holnaptegnapja ***** válasza:
67%

Lehet, hogy sok filmet láttam már, vagy sok katasztrófát.

De én nem szeretnék ott lenni, mikor hullani kezd a szét tört tükördarabok a mennyezetről és belém állnak.

Miközben a legtöbb ember megússza a katasztrófát (pl. földrengés)


Vagy egy felettem lakó bulizni kezd, és ugrálni.

(ha családi ház, persze ez a veszély nem fenyeget)


Én úgy érezném magam egy ilyen szobában, mint ha Damoklész időzített bomba lógna a fejem felett.


Nem azért írtam, hogy elijesszelek a tervedtől, vagy az álmodtól.


Csak - ... tovább gondoltam a dolgokat előre. Több variációban.


Lehet, hogy könyveket, regényeket kellene írnom :D

----------------------------------------------------


Wikipédiából:


[link]


"Damoklész az anekdota szerint a Kr. e. 4. században, a szicíliai görög nagyvárosban, Szürakuszaiban élt, és II. Dionüsziosz türannosz[1] kegyence volt. Damoklész irigykedett a trónnal járó kellemetességekre, és ebből a király úgy gyógyította ki, hogy trónjára ültette, minden jóval traktálta, de a feje fölé egy kihegyezett kardot lógatott a hegyével lefelé, egyetlen szál lószőrrel felfüggesztve. Ez a kard képviselte a királyra acsarkodó ellenségeket, irigyeket és általában az uralkodással járó felelősség fenyegető súlyát.


Az anekdota ebben a formában a Kr. e. 1. században élt római Cicero Tusculanae disputationes (Tusculumi beszélgetések) című művében[2] maradt ránk, és számos művészeti alkotás ihletőjévé vált. Ammianus Marcellinus 4. századi római író kissé másként mesélte el a történetet: nála Dionüsziosz király a lakmározó és dorbézoló vendégek feje fölé függesztette a kardot.


Damoklész kardja képletes értelemben a látszólag kellemes körülmények között a minden pillanatban bekövetkezhető, állandóan fenyegető veszedelem jelképe."

2017. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!