Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti leszedetnétek a lányotokkal...

Ti leszedetnétek a lányotokkal ezt a képet a közösségi oldalakról?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jan. 26. 20:28
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
60%
Két nagy pofon kíséretében szedetném le az ilyen képet, ha ezt tenné a lányom. De nem fogja, mert én neveltem, nem csak etettem és nem saját maga alakította ki ezt a beteg értekrendet, amit itt majdnem minden képvisel.
2017. jan. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
61%
Tök mindegy már, hogy leszedeted, aki ilyen magamutogató, az úgyis feltölti újra, max apukát/anyukát letiltja róla.
2017. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
66%

na jó, az tuti nem te vagy az anyja, max valami ismerőse vagy még az se!


de én biztos nem hagynám hogy a lányom egy szál semmibe mutogassa magát, mint egy kiéhezett r*bi...

mert ez a kis tini magára hívja a figyelmet...pff de utálom ezeket...sajnos a szüleik nem tudják megnevelni!!!!

2017. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez azért nem olyan "vészes", sokkal durvábbakat is látni. Nem azt mondom, hogy normális vagy értelmes ilyen képeket feltölteni a netre, én sem tettem és nem is tenném soha, de szerintem ez még belefér. Persze, tapadós cuccok vannak rajta, látszik az alakja, a teste, de azért mégsem tolja az arcunkba a melleit vagy a fenekét, mint ahogy sokan mások. Tulajdonképpen tele van a facebook ilyen képekkel, sokan edzőterembe is ilyen cuccokba járnak és ott fényképezgetik magukat meg bikinis képeket töltenek fel a nyaralásról. Nyilván bárki le tudja menteni, felhasználni akármire, de szerintem elég kicsi rá az esély, hogy pont őt "választanák ki", tekintve, hogy sokkal durvább képek is vannak az interneten. Max., ha valaki pont vele akarna kiszúrni, de ezek a képek még menőnek is számítanak a korosztályában, szóval nem tartom valószínűnek.
2017. jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
40%
Azt hiszi hogy máshogy nem találna dugópajtit. Téved.
2017. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
96%

Ezen nem kell csodálkozni, rengeteg lány/nő ontja magából az ilyen jellegű képet a facebookon és az instagramon.

Az a baj ezzel,hogy nem fogják komolyan venni a férfiak.Ha egy férfi komoly kapcsolatra keresne párt,akkor nem hiszem,hogy ilyet választ. Szép a lány nyílván,jó az alakja.De nagyon hivalkodó ez a póz és a ruha sem takar semmit.

Nem vagyok én se annak a híve,hogy csak térdig érő ruhában mutatkozhat egy nő:D De ennek konkrtéan kint az egész segge.Én egészen biztosan nem raknék fel ilyet magamról. Kicsit hosszabb ruhában és kevésbé ribis beállásban sokkal jobb lenne szerintem.

De mindenkinek szíve joga eldönteni,hogy mit tölt fel.

A szülő meg hiába ellenzi, simán felrakhatja a lányt a privát instagramjára..

Hány ilyet láttam,hogy facebookon(Ahol a család is ismerős) kis szelíd lánykra. Intagramon meg ugyanilyen idétlen pucsítós képek stb..

Ezzel magát minősíti. És mondom, nem fogják komolyan venni a pasik(max 1-2 alkalom)

És nagyon tömeg már az ilyen

2017. jan. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
62%
Hát figyelj, neki ez a szintje. Nyilván nem lesz a leányzóból akadémiai tag, akkor meg had csinálja.
2017. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
28%
szétkúrnám, másra mondjuk nem is jó az ilyen
2017. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
9%
Ha én ilyen képet raknék fel magamról, akkor anyum azonnal leszedetné velem... Mondjuk nem is szeretek szexizni.
2017. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%

"Mondjuk nem is szeretek szexizni."


...csak szaxizni.

2017. jan. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!