Anyám normális?

Figyelt kérdés
Anyám (szerintem) nem norális. FOLYAMATOSAN szekál amiért én nem takok ki magamról a facebookra képeket. Konkrétan már minden nap elmondja hogy ez a baratnőm ilyen meg olyan képeket töt fel magáról és hogy bezzeg én nem. Mindezt azért mert nekem egy 7 hónappal ezelőtti kép a profilképem, mert nekem ez nem annyira fonos hogy minden hónaban mutogassam magam. És MINDEN egyes nap nem viccelek, nem túlzok minden nap összevszik velem emiatt, mert én nem vagyok olyan mint a többi. Nekem ez nem megy olyan könnyen hogy felvállaljm az arcom és ezt már ezerszer megbeszéltem vele, de még mindig nem fogadja el. Már annyira utálom az egész közösségi mindent meg már elegem van anyuból is hogy miért nem fogad el ilyennek. Most is ordibál velem de igazabol nem hallok semmit inkabb zenet hallgatok. A kérdés pedig neketek erről mi a véleményetek ti mit tennétek Anyu helyében, hogyan regálnátok ha a gyereketek így viselkedne? Bennem van a hiba? Tényleg egy senki vagyok? Mert ezt is nap mint nap megkapom hogy nincs is életem...

2017. jan. 29. 18:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy 14 éves lány vagyok és 9.es ha ez számít valamit
2017. jan. 29. 18:36
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, nem normális!
2017. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Én annak örülnék anyaként, ha a lányom nem minden 2. percben tenné közhírré az életét ("Nézzétek srácok, itt ülök a Mekiben, és hirtelen HAMBURGEEEER <3 xD ^^")
2017. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem normális.
2017. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Steve G. Paul válasza:
100%
Inkább dícséretes. Mármint, hogy nem töltögetsz fel képeket. Én azért szólnék ha túl sok vagy túl "cicis" képeket raknál fel. A kevésért biztosan nem.
2017. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A környezetemben azt tartjuk normálisnak, aki a privát szféráját nem teszi közkinccsé semelyik közösségi portálon. Vannak olyan ismerőseim, akik kifejezetten kérik, hogy róluk engedély nélkül semmilyen kép ne kerüljön fel nyilvános helyre. Szerencse, hogy nem vagy olyan, mint a többi birka.
2017. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Inkább örüljön, hogy nem posztolsz minden percben képeket magadról.
2017. jan. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nem az

A helyedben még egy kicsit bosszantanám és azt az egy képet is leszedném. Vagy ha ezután is folytatná akkor törölném magam

2017. jan. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Anyád hülye már bocsánat de tényleg az nem hogy örülne annak hogy nem bolondultál meg hogy mindennap képeket rakj ki magadról és hogy nem a facebookon lógsz egésznap mind a veled egyidősek akik nem viccelek lassan már a p****jukat is felrakják facebookra.Anyád helyében örülnék hogy nem vagy olyan mint a többi veled egyidős gyerek és egyáltálan nincs benned a hiba anyádban van a hiba és nem vagy senki sőt épp ellenkezőleg példás hogy ennyi idős korban nem ilyen vagy mint a többi veled egyidős gyerek akik a facebookon lógnak egésznap .
2017. jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. febr. 2. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!