Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy anyám teljesen...

Normális, hogy anyám teljesen belemászik az életembe?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és anyukámmal élek. Mindig tudja, hol vagyok, ismeri a barátaimat stb... Mindent megbeszélünk mivel csak ketten vagyunk itthon nem is nagyon tudunk máshoz szólni. Tegnap sokat facebookoztam egy barátommal, aztán amikor felmentek aludni kiderült, hogy anyukám odaült a gép elé és mivel én hülye bejelentkezve maradtam látta, ahogy a telómról chatelek. Azt mondta nem olvasta el, csak azt nézte meg, hogy 4 órát facebookoztam egyfolytában és leüvöltötte a fejem, hogy miért facebookozok ennyit amikor mást is csinálhatnék ennyi idő alatt. Nagyon kiakadam, mert ez nem először fordult elő, de Ő úgy gondolja kötelessége szólni nekem, hogy ez nem jó. Én úgy gondolom, hogy 20 évesen nekem ez sok és nincs ehhez joga. Azt már eldöntöttem, hogy jövőre koleszos leszek, de nem tudom, mit tegyek, hogy ne telepedjen rám ennyire...

2017. jan. 12. 09:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
74%

Nem normális. 20 évesen már lennie kell privát szférádnak.

Ha anyád szerint kötelessége a nyomozás, leüvöltés, akkor te meg közöld vele, hogy úgy érzed, neked meg kötelességed a titkolózás. Ha van némi esze, belátja, hogy ez neki sem lesz jó, így talán változtat.

A koli jó ötlet...

2017. jan. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
18%
Igaza volt
2017. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
18%

Elso mondat mindent elmond.

20 evesen anyaddal elsz itt a problema

A mamahotelben is van szamla a privacy teljes hianya az ara annak hogy otthon laksz

2017. jan. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
3-as: Igen erre már én is rájöttem. Nem egészséges együtt laknunk, ezért is leszek kolis...
2017. jan. 12. 09:29
 5/38 anonim ***** válasza:
18%
Nehez kerdes, mert teljesen igaza volt, viszont nincs joga belenezni a szemelyes dolgaidba.
2017. jan. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem pedig az anyának van igaza. Nem normális 4 órát közösségi oldalon lógni. Baromira ráérsz. Gondolom nincs semmi dolgod a tanuláson kívül.

Elmehetsz koliba, lepontozhatsz, de ettől még igaz lesz. Szégyen, hogy manapság 20 éves hisztis, életképtelen kislànyok vannak, holott régebben ennyi évesen már önálló családanyák voltak. Nem kell sokat visszamenni az időben. Anyám is nő.

Nem először facebook-ozol órákig. Alig merem megkérdezni, hogy tudsz-e főzni ? Vagy neked is a zacskós leves életed fő műve, mint sok mai nőnek.

2017. jan. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó válaszoló:

Akkor is gáz 4 órát közösségi oldalon bejelentkezve lenni és beszélgetni egy adott illetővel, ha az az illető a házastárs, és sajnos munka miatt hónapokig van távol? Ugye, hogy nem?


Te biztos mostál-főztél-sütöttél-gyerekpelenkábólsz*rtpucoltál 20 évesen. De tudod, ha téged EZ tett boldoggá, attól nem biztos, hogy MÁST is ez tesz/tenne boldoggá 20 évesen. Mi ez az általánosítás?

2017. jan. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
94%
A 3-as és a 6-os válaszoló remélem nem gondolta komolyan amit írt. Hol kéne laknia 20 évesen? Miből költözne el? Ne legyetek már ennyire ostobák. Anyukád egy tipikus mai öreglány, aki elítél mindent ami a 21. században jelent meg. Én is szoktam ennyit facebookozni, nincs tőle semmi bajom.
2017. jan. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
24%

Nincs gyerekem és anyám nem öreglány. Nincs még 40.

Le lehet pontozni, de akkoris gáz a 4 óra közösségi oldal. Legalábbis annak, aki hajlandó dolgozni, rendesen ellátni a háztartást és nem kettes jeggyel végezni egyetemen. 1-2 alkalom még belefér, de rendszeresen már igen lenézendő. A kérdésben pedig házastársról szó sincs.

2017. jan. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
3%
20 évesen is lehet máshol lakni. Millió nőnek sikerült.
2017. jan. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!