Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim rengeteget veszekedt...

A szüleim rengeteget veszekedtek mindenen, Végül Anyum döntött a válás mellett. Miért mesélem be sokszor magamnak és sok ismerősömnek, hogy Apum elhagyott minket?

Figyelt kérdés

Másban nem vagyok hazudós.

Komoly válaszokat, légyszi!

16 voltam válásnál, most vagyok L22


2017. jan. 30. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Mert ugy erzzed, hogy apad miatt voltak a veszekedesek, ot hibaztatod a valasert?

Vagy, mert legtobb cslaladban az "apa lep le"?

Azert 16 evesen nem voltal mar gyerek, szerintem ezt at kene beszelned egy szakemberrel.

2017. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hogy miért meséled be magadnak is a valóság ellenkezőjét ? Egyszerű, nagyon vágysz az apádra és egyben lelkiismeret-furdalásod is van, hogy temiattad történt a dolog, de mivel nem rendezted még le magadban és nem akarod beismerni, ezért inkább "támadsz" és hazudsz önmagadnak is.
2017. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mindkét ok igaz lehet, amit az 1. írt.


2. mégis miért történhetett volna miattam?

2017. jan. 30. 14:55
 4/11 aperitif ***** válasza:

"2. mégis miért történhetett volna miattam?"


Kisebb gyerekeknél gyakori, hogy a gyerek úgy éli meg a válást, hogy apu azért ment el, mert én rossz voltam. 16 éves korban azért ez már nem jellemző.

2017. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nálam sem ez történt.
2017. jan. 30. 15:16
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Sztem nem akarod tulbonyolitani ezért azzal a tyúk eszeddel kitaláltad hogy:Naa feljövök ide és megkérdezem ezt....Komolyan...ha nem tudod a saját dolgaidat lerendezni magadban akkor nem is vággy értelmes válaszra..Senki nem lát a fejedbe...A tanácsom az hogy legyél tanultabb.
2017. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha szüleid válása után apád nem nagyon erőltette meg magát, hogy nek
2017. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha szüleid válása után apád nem nagyon erőltette meg magát, hogy többet adjon Neked, mint ami törvényesen kötelező, akkor tulajdonképpen elhagyott Titeket.
2017. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert úgy érzed, hogy apud miatt mentek szét a szüleid. Apud volt legfőképp hibás, anyud csak nem tűrt tovább.
2017. jan. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De miért érzed, hogy mesét kell kerítened a válás mellé?

Erre csak te tudhatod a választ!

Ha egyáltalán szó kerül róla másokkal - bár nem látom az okát, hogy erre hogy kerülhet sor - akkor egyszerűen el kell mondani, hogy elváltak.

Két felnőtt ember már nem együtt akarta folytatni az útját. Ennyi!

2017. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!