Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet Ennyire sóher az apám?

Hogy lehet Ennyire sóher az apám?

Figyelt kérdés

Az egéz házban mindenhol van wifi ,csak a szobámban nem.Annyira utálom.!Már annyiszor könyörögtem neki hogy vegyen az én szobámba is egyet , de nem hajlando .Inkabb kaptam egy tabletet , amit kb. Semmire sem tudok hasznalni wifi nélkül.A szobámba árválkodik egy kiseljtezett gép, amin még xp van, szintén wifi nélkül!

Hogy értessem meg vele hogy szügségem van az internetre???

Még nappalin sincs ahol nyugodtan tudnám,fogni a netet😩😪


2017. jan. 31. 17:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
15/l
2017. jan. 31. 17:41
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
És nem tudsz egy 3000 forintos routert venni a zaebpénzedből? Brühühü
2017. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy valami nagyon kinai vacak routeretek van, vagy egy kastelyban eltek, mert egy normalis router 2 szobaval arrebb is legalabb 2 jel erossegen tud sugarozni. Vagy par ezerert vehetsz mas routert, akkor nalad is full jel lesz.
2017. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

120 négyzetméteres házban lakunk, a ház Minden pontján van net, söt még az udvaron is, teraszon is, ház elött is.

Akkor ott valami nem stimmel, bár sem én, sem a párom nem egy technikai zseni, de azért ennyit még tudunk.

Szóval ez lehetetlen.

2017. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
A szüleim egy vályogtéglából épült régi házban laknak, ott bizony csak 3 szobát takar a Wifi, szóval ezt el tudom képzelni. Viszont egy router nem kerül sokba, a zsebpénzedből is ki tudod fizetni.
2017. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk is ugyanez a helyzet, mert nagy a ház. Én úgy oldom meg hogy ha tanulok, vagy másra kell a net, akkor azt a nappaliban oldom meg. Persze kényelmesebb lenne ha a szobámban is lenne, de nem halok bele. Te is inkább alkalmazkodj! 17/L
2017. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Pl. most az ebédlöben ülök, a router pedig bent, két szobával arrébb van az íróasztalon, de tökéletes a jel, ùgy tudom 10.000 Ft. körül vettük.
2017. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A legtávolabbi ponto van a szobamtól ,szóval tényleg nem fogható.

Egyébként egy router kb 3000ft?????

Mert akkor veszek egyet , de pár ezer ft-ért lehet korlátlant kapni????

2017. jan. 31. 18:14
 9/17 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy nincs nappalink😞..

Van a tesóim szobája , a szüleimé,a konyha és a fürdőszoba.Ennyi ..

2017. jan. 31. 18:16
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

MINDENHOL, kivéve a szobádat? Hát ez varázslatos. És nem vettek neked külön wifit? Csak egy tabletet kaptál, te szegény, árva, megkínzott gyermek? Meg egy xp-s gépet, amin szintén nincs wifi?

Némi informatikai alapismeretre lenne szüGséged, nem internetre.

Meg egy nyelvtankönyvre.

Lehet, hogy rinyálás meg hülyeségbeszélés helyett inkább tanulni kéne meg kinyögni legalább 2-3 értelmes mondatot, kicsit hálásnak lenni, amiért tabletet kapsz, megbecsülni, hogy eltartanak, esetleg még kedvesnek lenni és segíteni otthon a szüleidnek, és akkor talán vennének neked egy "wifit".

Mindenesetre nem hinném, hogy 15 évesen bele kéne pusztulnod, ha nem netezhetsz a szobádban elbújva.

2017. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!