Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha apám nem foglalkoz...

Normális ha apám nem foglalkozik velem mikor beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Épp beteg vagyok de apám le se sz*r. Sőt még el is kezdett b*szogatni h mások taknyos vizéből iszom pedig csak egyszer beleittam egy barátnőm üvegébe.

2017. jan. 30. 08:41
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2017. jan. 30. 08:48
 2/30 anonim válasza:
31%

Egyértelműen nem normális, és ezt te is tudod. Viszont azt sosem értettem, hogy akkor miért csinál valaki gyereket, ha nem szereti és nem is akar foglalkozni vele?

(Egyébként mások után inni valóban nem ajánlatos.)

2017. jan. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%
Hány éves vagy? szerintem 15 felett nem kötelessége egész nap az ágyad mellett ülnie. amúgy, ha vesz neked gyógyszert és nem neked kell elsétálni érte, főz rád már az is sok segítség. amúgy mi van anyukáddal? vagy csak hisztizel a betegség miatt és kiakadtál ezen az egy beszóláson? inkább feküdj vissza aludni. persze, ha semmiben nem segít és nincs ott anyukád sem, vagy a tesóid, ha vannak akkor egyedül elég rossz tud lenni:S jobbulást, egy kis nátha még nem a világ vége :D
2017. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok. Gyógyszer van itthon. Nem várom hogy egész nap az ágyam mellet üljön csak jól esne ha kicsit foglalkozna velem.

Tesóm nincs itthon és anya sem

2017. jan. 30. 09:47
 5/30 anonim ***** válasza:
71%
Miért, ha ő beteg te szoktad ápolgatni? Egyébként teljesen normális, hisztizés helyett főzzél egy teát és feküdj le pihenni, marha beteg lehet, ha a gép elött van erőd ücsörögni, meg puffogni
2017. jan. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
57%
Zokogok. Milyen szomorú sorsod van, istenem. Nagyon sajnállak. Dolgozni elmehet azért, hogy a legújabb ruháidra legyen pénz, vagy mondjon fel és üljön az ágyad mellett, amíg a halálos nátha el nem visz?
2017. jan. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%
15 éves vagy, tudod melyik gyógyszert mikor kell bevenned amit az orvos írt neked. Annyiban igaza van apádnak, hogy nem kéne beteg után innod és nem kapnád el ilyen hamar. nem vagy már 5 éves, hogy valaki melletted üljön 0-24 egy náthás lázas betegségnél.
2017. jan. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
35%

Nem normális.

Állj elé, és mondd meg neki, hogy jól esne egy kis támogatás, szeretgetés, mert el vagy anyátlanodva.


KOMMUNIKÁCIÓ...

2017. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%

nemigazán értem a legtöbb válaszolót..-ha a ti gyereketek beteg (mindegy hány éves) csak oda mentek és megkérdezitek hogy hogy van,hozzanak e meleg teát,és mondanátok pár kedves szót.. vagy neem.??

gondolom a kérdező is erre vágyik!

2017. jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%
A legtöbb válaszoló egy tahó kedves utolsó. Normális szülőnek van legalább 1-2 kedves szava a beteg gyerekéhez. Nemcsak gyerekkorban.
2017. jan. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!