Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg furcsa, hogy közös...

Tényleg furcsa, hogy közös óvszert használunk anyával?

Figyelt kérdés
Anyukámmal és a párjával élek egy háztartásban, anyukám 40 éves, én 21 vagyok. Mióta én is élek nemi életet, a fürdőszoba szekrényben van egy doboz, és abban mindig van óvszer, amiből mindenki akkor vesz, amikor szüksége van rá. Akinél elfogy az utolsó, az vesz és feltölti újra. Amikor a barátomnak ezt meséltem, nagyon furcsán nézett rám, és azt mondta ilyet se hallott még soha. Szerintetek is furcsa? Bennem eddig fel se merült, hogy az lenne.
2017. febr. 11. 23:02
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
97%

Miért lenne az? :D Az a lényeg hogy használtok kottont, nem?

Szerintem nem az. De ha a párodat zavarja, akkor gondoskodjon ő a gumiról.

2017. febr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
98%
Nem furcsa.
2017. febr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha közös óvszert használnátok az furcsa lenne. Így nem az.
2017. febr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
9%

Igen.

Szülőként abszolút nem érdekelne, hogy a lányomat hányszor dugják meg. Még hozzá is segíteném a lányom,hogy dugják meg minél többször nem? :) Hát persze.

Na nyilván az se érdekelne, anyám mikor használja.

2017. febr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
34%
Ha egy doboz tamponról lenne szó, arra azt mondanám nem furcsa. Az óvszer annyiból másabb, hogy senkinek semmi köze hozzá, ki milyen rendszerességgel él nemi életet. Pláne nem nem kell szülőnek és gyereknek ezt tudnia egymásról.
2017. febr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
95%
Nem is használtok közös óvszert, az nagyon mást jelent ám... Így meg maximum azért lehetett furcsa a barátodnak mert így mindenki tudja a családban, amikor 1 fogyott, hogy valaki dugott. Ami viszont privát magánügy. Persze ha neked az anyukáddal olyan jó a kapcsolatod, akkor neked nyilván természetes, a barátodnak viszont pont emiatt nem. Ő nincs olyan jóban anyukáddal, hogy ez természetes legyen. Főleg ha éjszaka elfogy 5.
2017. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim válasza:
95%
Elsőre nekem is más jutott az eszembe. Hogy anyukád lehúzza valakiről, Te meg mindjárt felhúzod ugyanazt a használtat valaki másra vagy éppen ugyanarra a személyre. De ahogy írtad, úgy nem gáz szerintem sem... :-D
2017. febr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Visszaolvasva kicsit tényleg félreérthető, amit írtam, elsőre nem ugrott be a másik verzió! :D
2017. febr. 11. 23:36
 9/37 Fatal_3rror_ ***** válasza:
85%
Hát tényleg furcsa, mert ahogy írták, ez mindenkinek a magánügye, nekem nem tetszene ha ilyen módon "számon tartható" lenne hogy mikor hányszor csináltuk.
2017. febr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Egyébként általában van 20-30 darab a dobozban, nem figyelgetjük ki mikor mennyit használ. Ez is csak egy közös használati eszköz, mint ahogy a tampon, amit az egyik válaszoló írt is.
2017. febr. 11. 23:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!