Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg furcsa, hogy közös...

Tényleg furcsa, hogy közös óvszert használunk anyával?

Figyelt kérdés
Anyukámmal és a párjával élek egy háztartásban, anyukám 40 éves, én 21 vagyok. Mióta én is élek nemi életet, a fürdőszoba szekrényben van egy doboz, és abban mindig van óvszer, amiből mindenki akkor vesz, amikor szüksége van rá. Akinél elfogy az utolsó, az vesz és feltölti újra. Amikor a barátomnak ezt meséltem, nagyon furcsán nézett rám, és azt mondta ilyet se hallott még soha. Szerintetek is furcsa? Bennem eddig fel se merült, hogy az lenne.
2017. febr. 11. 23:02
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
86%

Mi lenne ebben a furcsa? Egy háztartásban éltek, felnőttek vagytok, szerintem ez egy egészen korrekt dolog. Mármint, hogy nem is titkolództok egymás előtt anyuddal, meg, hogy ott van, amikor kell. :D


Bár, tény és való, még nem igazán hallottam ilyenről, így elsőnek meglepett (gondoltam magamban, mi a fene?), de ez csak annak a számlájára tudható, hogy ezelőtt még hírből se láttam hasonlót.

Lehet, azért nézett a barátod furcsán, mert mint mondta, ilyenről még nem hallott.


Nincs ebben semmi fura, hidd el és nyugi. :)

2017. febr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
47%
Itt nem arról volt szó, hogy nem beszélnek róla, vagy nem világosítják fel. Arról van szó, hogy ez egy felesleges belemászás egymás intim dolgaiba. Miért olyan rohadt nehéz mindenkinek a saját szobájában tartani a saját kotonjait? Nincs ott egy asztal, egy fiók, egy polc??? Nekem is jó kapcsolatom volt anyámmal, sokmindent megbeszéltünk, de azt már nagyon nem tartom egészségesnek, hogy ilyen részletekbe is belemerül valaki, hogy tudja hogy a lányát hányszor dugják egy héten. Kíváncsi lennék mennyire lenne az is normális, amikor apuka megy ki kotonért és pont akkor kell a lányának is, vagy ha pont azzal találkozik össze a kotonosdoboz előtt, aki épp a lányát készül megfektetni.
2017. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
56%

#22 De mitől belemászás? :D Komolyan nevetséges és érthetetlen. Anyu-apu nem tart napi ellenőrzést, hogy hány koton fogyott előző este, és nem tárgyalja ki a családi ebédnél... Ismétlem, ahol ez természetes, ott nincs tampon- és kotonszámolás, nincs használt tamponnal és kotonnal való kommandózás a kukáig (mint valamelyik nap ezen volt felháborodás, mert úristen, apu meglátja!). Úgy egyáltalán nincs semmiféle véleményünk arról, hogy valaki menstruál, nemi életet él, kitörli a fenekét kakálás után, stb.


Cserébe nálunk szokás kopogni a fürdőbe való belépés előtt (na, mégiscsak létezik az intimszféra), így összefutni nagyon nem tudnánk a kotonos doboz mellett...

2017. febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
93%
Óvszert tipikusan nem csendes magányában használ az ember, hanem párban. Ha neked nincsenek is nagyon énhatáraid, azt azért csak belátod, hogy a pasijaid nem akarják ennyire beavatni a magánéletükbe anyádat?
2017. febr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%
24-es: bizonyára a kérdező édesanyja egyébként azt hinné, hogy kettesben makraméznak garbóban.
2017. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 Nazaret ***** válasza:
100%

Nekem is az a véleményem, hogy lehet nagyon jó viszony anya és lánya között. Lehet, hogy nem is prűdek. Nekem három lányom van. A legnagyobb férjnél van már. A tamponját, betéteit én vettem neki nagyon sokáig, most meg a húgainak. Ennek az az egyszerű oka. hogy én járok rendszeresen vásárolni hipermarketbe és ott olcsóbb nagy tételben venni, mert ugye nekem is szükségem van rá!:) Volt már olyan vészhelyzet, hogy egyszer csak valamelyikünknek megjött és nem volt otthon betét vagy tampon. Azóta mindig feltöltöm a raktárt, hogy ne legyen váratlan meglepetés!! Még arról is beszélgettünk,hogy milyen módon kell a tampont használni. A nagylányommal a védekezés módját is megbeszéltem, orvost is ajánlottam neki. Szóval szerintem egyáltalán nem prűd a viszonyunk. Még azt is elképzelhetőnek tartom, hogyha megkérne a nagyobb, hogy vegyek egy doboz óvszert neki(ik). De nem tenném olyan helyre, ahol számon lehet tartani, hogy mennyi fogyott. Nem értem, mit nem lehet azon megérteni, hogy az ember akaratlanul is látja, hogy pl. alig használt a másik versenyző vagy két nap alatt elfogy a készlet!!!:)))) Ilyen szempontból mégis csak az a normális, ha védekezések száma nem tartozik másik párra!!

Vagy tényleg, akkor már ha olyan természetes dolog, akár egymás előtt is mehetne a dolog! Mert pl. nálunk van, hogy

mi lányok egymás előtt pisilünk, ha valakinek nagyon sürgősen kell a mosdó. De a szexuális élet ilyen módon való közszemlére tétele nem normális dolog véleményem szerint.

2017. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
77%

Mert ha kétnaponta kell venni családi kiszerelésű kotont, akkor az nem feltűnő... Biztos megeszik vagy felfújják és állatfigurákat hajtogatnak belőlük. :)


Az ilyen "beül az anyád aktus közben a szobába" és hasonló "érvek" meg nagyon fárasztóak és irracionálisak. A tamponos dobozok meg a klotyópapírok is ott figyelnek a polcon évtizedek óta, mégsem nézegetjük egymást tamponcsere vagy fenékkitörlés közben...

2017. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
87%
Azért ne keverjük már a kotont a tamponnal. Teljesen más a két dolog. A kopogást nem értem. Ha te bemész a fürdőszobába csak valamit kivenni a szekrényből, akkor magadra csukod az ajtót?? Na ez a nevetséges.
2017. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
78%

Mondjuk ha a pasidat annyira zavarja,akkor vegyen ő ezentúl és legyen nála mindig.

Szerintem nem gázos a dolog amúgy.Minden család más,nálatok gondolom jó a viszony,sosem volt tabu téma a szex.

Más családokban viszont olyan is előfordul,hogy még a menstruáció is tabu téma.

Nem vagyunk egyformák,úgyhogy nehéz is véleményt mondani.

Ha nektek így jó,nincs benne semmi fura,akkor miért ne?

2017. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
78%
Én nem értek itt néhány válaszolót, komolyan. Ebben nincs semmi, ti magatokbóp indultok ki, ha azt gondoljátok, hogy majd számolgatják, mennyi fogyott? Ti így tennétek?
2017. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!