Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek erről? A...

Irigyzoltan kérdése:

Mi a véleményetek erről? A lány 14 évesen teherbe esett, és a szülei.

Figyelt kérdés
Annyit kell tudni, hogy a lány még csak általános iskolás, és felcsinálta egy cigánygyerek akivel akkor még csak 3 hete voltak együtt. Lényeg az, hogy a szülei azt akarják hogy szülje meg a babát, örültek a hírnek és semmiféle szidást nem kapott.Semmi szégyenérzetük nincs, vidáman terjesztik a hírt.

2017. febr. 14. 17:03
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
71%
Nem az én dolgom. A szüleinek van egyedül köze hozzá.
2017. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
41%
A haveromat az anyja 14 evesen szülte most 26 eves azota 4 gyereket szult
2017. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
24%

ha jól tudom 15 év alatt kötelező az abortusz.Javítsatok ki ha rosszul mondom.

Én szégyellném ha az én gyerekem lenne.14 évesen egy cigánygyerekkel.Jó kis szülei lehetnek.

2017. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

#13-as, nincs olyan, hogy kötelező abortusz. :)

A véleményem a dologról.. hogy ebben a szülő is hibás!!

Azonban mi nem tudunk itt semmit sem csinálni.

2017. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
45%
Bennem felvetődött egy kérdés ennek a jogi oldalával kapcsolatban. Esetleg ha van itt egy ügyvéd írhatna. Szóval ugye amíg a fiatal nincs 18 éves addig a szülei felelnek érte, de ha terhes lesz, akkor kötelezhetik-e a őt egy abortuszra? Mi van abban az esetben ha ellene vannak a terhességnek? Ki ugye nem dobhatják, mert 18 éves koráig el kell tartaniuk.
2017. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
61%
Ha a szülő így reagált a hírre,akkor gondolom milyen nevelést kapott a lány..
2017. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
43%

A lány is cigány amúgy?


Tényleg nem lett volna jó agyonszidni (eső után köpönyeg) de azért ez cseppet sem ilyen pozitív dolog.


A lánynak nyilván nem állt "szándékában" teherbe esni, csak még nagyon fiatal és felelőtlen. Most 9 hónapig fog szegény szenvedni (nem túl kellemes egy fejlődő szervezetnek egy plusz terhet is cipelnie, pláne hogy a baba is nehezen fér odabent) és meg is kell szülnie szerencsétlennek - gondoljunk bele, egy felnőtt, érett nő is órákig vajúdik, míg kitágul annyira (a csontjai is!!) hogy a baba kiférjen - 14 évesen pláne nem lesz egy happy élmény.

2017. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
15 válaszoló Senki nem kényszerítheti a lányát arra hogy elvetesse a babáját még akkor se ha kiskorú és nekik kell eltartaniuk lemondhat roluk így gyámhatosság alá kerülnek mind a ketten.
2017. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
38%

13-as vagyok


14-es köszi a választ ;)

Neked kérdező:Mind3-om hibás.Ha abortusz nem akkor én az örökbeadásra voksolnék.Legyen a kicsinek normális élete és ne idióták közt kelljen élnie.Szegény gyerek még véletlenül úgy jár mint a 14 éves anyja :(

2017. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
55%
Én nem örülnék neki, de egyrészt elgondolkoznék, mit csesztem el, hogy a lányom nem mer velem beszélni a védekezésről, másrészt a lányomra bíznám, meg akarja-e tartani. Ha úgy dönt, hogy igen, akkor segítenék neki felnevelni. Anyagilag nekem kb. tökmindegy, eggyel többen vagyunk-e a családban, nem mindenki csóró, hiába vizionálja a sok GYIK-es kommentelő, hogy mindenki az ő adójából él.
2017. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!