Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek anya olvassa a...

Szerintetek anya olvassa a titkos naplóm?

Figyelt kérdés

Szóval van egy titkos naplóm amibe azt szoktam leírni minden nap hogy mi történik velem, leírom a személyes érzéseim is pl leírtam hogy kibe vagyok szerelmes. Azt vettem észre többször hogy nyitva volt a naplóm. Meg anya rájött hogy kibe vagyok szerelmes. Rá is kérdeztem hogy megnézte-e de azt mondta hogy nem. Szerintetek olvassa a naplóm? És ha igen hogy állíthatnám le?Előre is köszi a válaszokat.

14/l



2017. febr. 16. 18:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha lakattal zárható a naplód, hogyan tudta elolvasni?
2017. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Írj bele olyanokat,hogy terhes lettél attól a fiútól aki tetszik.

Vagy,hogy várod már a díllered,hogy meghozza a cuccodat.

Ha kiakad akkor tudni fogod,hogy tényleg olvassa és akkor mond meg neki,hogy ezt nem illik,meg hogy szégyelje magát

2017. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A legtöbb lakattal nyithatós naplót egy fogpiszkálóval ki lehet nyitni... Kiskoromban sokat szórakoztam vele hogy így nyitottam ki.

Kérdező, te meg szerintem rejtsd el valahova. Biztos ami tuti alapon.

2017. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Oké köszi a válaszokat.
2017. febr. 18. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!