Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az gond ha anyu sokmintentol...

Az gond ha anyu sokmintentol eltudja venni a kedvem?

Figyelt kérdés

A szociális életemmel kapcsolatos

Ha beszélgetek egy olyan haverommal akivel én jol elvagyok de o nem csípi akkor minden beszélgetés utan (mert ugyis kiszedi belőlem kivel beszélgettem) kérdezgeti hogy mirol beszelgetek vele, miert bestelgetek vele, le fognak az emberek irni hogy vele logok, miert kabitom

Találkozni akarok egy olyan fiúval aki mas városba lakik és addig teszi fel a kérdéseit hogy totálisan elmegy a kedvem a fiútól es inkabb megszakitom a kapcsolatot. Persze suli utan tudok akárkivel beszélgetni Max kitalálok egy alibit.

A volt baratomat se csípte pedig o az utolso hetekbe lett köcsög.

Es az a vicc hogy csak akkor felhőtlenül jo a kapcsolatunk ha egy csávóval se beszelgetek egy ideje. Szeretem meg minden, jo anya, de ezzel a ferfigyulolettel ki tud készíteni. Olyan lánnyal beszelgetnek aki kibeszel, kihasznál meg azert se akadna ki igy.

Elhiszem hogy felt, Nehogy megeroszakoljanak, meg o fiatalkoraban sokszor rosszul választott de örülnék ha nem vetitene ki ram. Meg bulizni se tudok menni mert csak fiuk hivnak.

17L


2017. febr. 16. 22:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azt nem tudhatjuk, hogy anyád jó tanácsokat osztogat, vagy sem, nem ismerjük. De nekem nem nagyon tetszene, ha ennyire rámmásznak, bizonyos dolgokat nem kell elmesélned neki. Azt persze mondd el, hogy kivel mész hova, mert tényleg nem lenne jó ha bajba kerülnél és megerőszakolnának, de egy olyan anyát, aki mindenbe bele akar szólni nem avatnék be ennyire a magánéletembe. Nem lesz semmi baj ha nem meséled el, hogy x mit írt neked chat-en.
2017. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ha olyan dolgoktól akar távol tartani, amelyeknek nincs rád nézve kockázata, vagy csak minimális ez a kockázat, akkor bizony gond az édesanyád magatartása, hiába az édesanyád. A félelmek pedig nem jó tanácsadók. Attól, hogy ő fiatalon sokszor rosszul választott, még nem szabadna elzárnia téged a pasiktól. Törekednie kéne arra, hogy megmutassa, hogyan lehet jól választani. Mert amikor negatív dolgok történnek velünk, akkor tudnunk kell levonni belőle a pozitív tanulságot. Ha ez nem történt meg édesanyádnál és csak tilt, anélkül, hogy megmutatná a pozitívumot is, vagy ha a negatívnak gondolt dolgokról nem képes bebizonyítani, hogy tényleg rosszul lehet járni velük, az probléma.
2017. febr. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
utolsó bölcsen mondja.
2017. febr. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!