Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem volt ez nagyon...

Csak szerintem volt ez nagyon rossz szívatás?

Figyelt kérdés

Szóval elmesélem mi volt:


Én néha megszoktam viccelni anyukámat. Ugye busszal járok és a buszon szoktak lenni olyan emberek akiket ismer.

És amikor haza megyek néha megviccelem hogy pl "Képzeld az XXYY odajött és mondta hogy haragszik rád" vagy hogy "Az xy és a yx elég csúnyán kibeszéltek téged"

Sokszor nem hiszi el, de van amikor igen és elég komolyan veszi, de pár perc után elmondom hogy vicceltem.

Neki van egy betegsége ami nem olyan súlyos mint pl a rák, de nem is játék a dolog. Ma ment az eredményeiért.

Igazából nem láttam rossz kedvűnek mert a városban jól elvolt, meg hülyéskedett is velünk. Aztán kérdeztem hogy na mi az eredmény, erre azt mondta hogy inkább el se mondja. Aztán végül kinyögte hogy max 5-10 éve van hátra, de másnak el se mondja. Elég őszintének tűnt. Rossz kedvem lett, de utána viszont azt mondta hogy csak viccelt amiért én is ennyiszer átvertem. Jó sokszor megkérdeztem hogy tényleg csak vicc-e és mondtam hogy esküdjön meg az anyukája lelkére, majd az én életemre hogy csak viccelt. Ő csak egy kis viccnek fogja fel az egészet.


2017. febr. 17. 20:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Ezért nem szabad komolyabb dolgokkal viccelődni mert neked is visszaadják.
2017. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
24%

Anyukád nem normális, ilyennel nem kellene szívatni senkit, mert ha bekap ilyent, akkor meg csak leshet, hogy miért.

Egyébként megérdemled, anyukád nem a barátnőd, hogy szopasd őt. Persze, lányok szoktak barátként is tekinteni a szülőre, de nem kell ilyennel játszani.

2017. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Megérdemelted! Lehet hogy durva volt, de remélem legalább tanultál belőle. Még csak nem is vicces amit csinálsz, csak szánalmas.
2017. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

De igazából soha nem sértődött meg, csak nem tetszett neki annyira.

De mindegy.

2017. febr. 17. 20:54
 5/30 anonim ***** válasza:
95%

Hülye gyökér... Ha valaki néha fejbe csapna, de csak egy kicsit, nem fájna nagyon, de azért gondolom nem tetszene és szeretnéd, hogy abbahagyja, ugye?

Mi lenne, ha nem lennél ilyen retardált és befejeznéd ezt a baromságot?

2017. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
Na ugye, akkor mégsem olyan jó a humorod. Neked sem esett jól.
2017. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyesmi, hogy xy haragszik rád meg csúnyán kibeszélt, rosszindulatú viccelődés. Eddig is tudtad, hogy anyukádnak nem tetszik, mégis csináltad. Elég kemény volt anyukád reakciója, de legalább ebből megtanultad, hogy fejezd be a "vicceidet", ha már másból nem.
2017. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%
2017. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
95%
Áruld már el a korodat, hogy nem tartod gáznak az ilyen "vicceket"! F/L?
2017. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%
Ez volt a jel, hogy hagyd abba ezt a hülyéskedésedet.
2017. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!