Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Most szívatni akart ez az...

Most szívatni akart ez az autós, vagy mi rosszat tettem?

Figyelt kérdés

Nem értem. Megyek szépen 50 el, betartva a sebességet, erre egyenes út, 50 el lehet menni, erre előttem belassít 20 ra, és kicsit kihúzódik középre. Mondom, áhh, biztos azért, mert jönnek mindjárt a sínek, és lelassít. Na megyünk, átmegy lendülettel a síneken, látom is, tudom, hogy nem szuabad rámenni, még nem tudok átérni, de erre előttem nyom egy satu féket, és megáll ahogy átért a síneken.

Na mindegy, megy tovább, a sínek után egyből egy kereszteződés, megyünk, indexelek balra, erre lassít, és kimegy az út közepére csak úgy. És elmegy jóóóó lassan jobbra...


Most ez szívatni akart? Mi rosszat csináltam, hogy velem, kötözködik?



2013. júl. 21. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudni hogy előtte mit csináltál? (nekem nem teljesen tiszta) DE így első olvasatra egy Bunkó lehetett. Ezen ne kapd fel a fejedet, mert még sajnos fogsz majd találkozni ilyenekkel
2013. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmit, utol értem, le is maradtam, hogy ne menjek a nyakára, erre ezt csinálta... :S
2013. júl. 21. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem akart szívatni. Inkább van a leírtak alapján egy olyan érzésem, hogy nem ismerte a környéket, nem tudta, hol, mikor merre kell majd neki lefordulni, ezért akart inkább ő elől menni, hogy megmaradjon neki a "tiszta kilátás" a következő elágazásra, stb. stb.

Másrészt az is biztos, hogy nagyon friss a jogsija, egyébként nem csinált volna zsinórban olyat, amivel másokat idegesít.

Ne vedd a szívedre, fogsz te még ennél hülyébbekkel is találkozni, ennyin nem érdemes felhúzni magad!! :)))

2013. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális ember nem szivat olyanokat akik betartják a sebességhatárt. Normális ember ilyenkor ha siet, akkor előz, hiszen előzni is tudni kell nem csak gázt nyomni. Van amikor sietek és bosszant ha a másik 40-el megy 40-nél és nem 50-el (hiszen a traffipax 3%-ot enged a mérési tévedés és az órád tévedése miatt, továbbá +10% a büntetési határ), de emiatt nem fogom nevelni, hanem elfogadom, hogy óvatos, esetleg nemrég gyűjtött be egy 100 ezres csekket és nincs kedve újabbhoz, esetleg gyereket visz, fáj a lába, tüsszentenie kell, törékeny növényt, nitroglicerint stb...
2013. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!