Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van négy srác, akik folyamatos...

Van négy srác, akik folyamatosan szekálnak. Az elején még csak cikiztek, de most már kezd eldurvulni a dolog. Leveleket küldözgetnek órákon, hogy miattam lett rossz a verseny. Miért csinálják ezt? 12/L

Figyelt kérdés
kb. azóta tart, amióta egy versenyen nem kerültünk be az első 3-ba. Amúgy nem bántottam meg őket, ez tuti, mivel azelőtt sosem beszéltem velük.

2014. ápr. 1. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
A fiatal fiúk sokkal éretlenebbek, mint a hasonló korú lányok. Vedd őket figyelmen kívül - tudom, ezt a legnehezebb, de így talán leszállnak rólad. Ha te is elkezded őket piszkálni, akkor csak rosszabb lesz, és mivel négyen vannak, te pedig egyedül, így nem sokat tehetsz.
2014. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Azzal vitatkoznék amit az első kommentelő általánosítva írt hogy éretlenebbek a fiatal fiúk mint a lányok, mert ez ostobaság. Ettől eltekintve szerencsétlen idióták lehetnek, elég gyakori ebben a korosztályban lányok és fiúk részéről egyaránt. e foglalkozz velük, esetleg szólj az ofőnek ha nagyon eldurvul.
2014. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

hat en elmondom h 18 evesen is az orak fele egymas szivatasarol szolt.

csinald te is, es ne vedd fel barmit is mondanak, ido utan attalsz erre, 1000 jobbak lesznek a napjaid :)

2014. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igaziból amikor figyelmen kívül hagytam őket, akkor kezdték el a leveleket küldözgetni. Az egyik fiú rajzon egy könyvjelzőnek (amin egy csaj volt) megnagyította a öhm... testi adottságát, és ráírta a nevemet... Ofőnek ezt hogyan mondjam el? (még durvábbak voltak)
2014. ápr. 2. 15:09
 5/15 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon köszönöm, hogy írtok :-/
2014. ápr. 2. 17:39
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ne sztem ne, azzal teleg ellened fordulnak, ez szolok akarkinek, csak ellened allitja jobban oket.

szolj vissza nekik, pl orulnetek ha 4eteke lenne ekkora, meg ha akarmennyire is bant amit latsz, de kozbe rohogsz rajt latszatra mar, jobban allsz.

2014. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom, hátha lesz valami... Nagyon köszi:)
2014. ápr. 3. 19:46
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
no, mizujs?
2014. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát... az egyik ma beszólt, mire finoman szólva csúnyán néztem rá... Mindegy, kicsit megijedt:D
2014. ápr. 4. 19:30
 10/15 anonim válasza:
100%

Az megfordult már a fejedben, mi van ha tetszel nekik? Vagy valamilyiküknek? A fiúk 75%-a piszkálja a neki tetsző lányt. Én vissza írnék nekik, hogy:

"mondjátok meg, ha tetszek nektek". Nincs ebben semmi.

Hidd el, leesne az álluk tőle, azért sem piszkálnának. Ez járna a fejükben: azt hiszi tetszik nekünk, ha tovább piszkáljuk akkor...(nemtudom) :D na nem lényeg, én ezt tenném, egyszer megtettem, abba maradt a piszkálás. És úgy derítheted ki hogy tetszel-e nekik, hogy milyen fejet vágnak amikor egymásra néztek. Ebből minden kiderül.

2014. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!