Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mivel békíthetném ki anyumat?

Mivel békíthetném ki anyumat?

Figyelt kérdés
Anya nagyon haragszik rám. Apával sosem értenek egyet, mindig veszekednek. Nagyon sokaat dolgozik anya itthon, apum szó nélkül vendégeket hív, ezért anya mindig kiakad. Most is egy csomó vendéget hívott, megkért, hogy segítsek, de én kiakadtam, mert izgulok , ideges vagyok. Szinte mindig én segítek, szeretek is. Anyát megkérdeztem, hogy segitsek-e o elkuldott :((megertem de nem szol hozzam es nem tudom mit csinaljak..

2017. febr. 19. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
főzz neki egy kávét/teát vagy valami kaját készíts,nem kell odaadnod,elég ha lerakod valahova,tudni fogja, hogy te voltál és ha látja hogy így igyekszel kibékülni vele akkor nem lesz mérges
2017. febr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, már rendben van minden :D
2017. febr. 19. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!