Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek el kéne mondanom...

Szerintetek el kéne mondanom a szüleimnek, hogy vágyom a sexre?

Figyelt kérdés
15 vagyok. Persze tudom, hogy nem most fogom kiprobalni, hanem majd egy olyan emberrel akiben megbízom stb.
2017. febr. 19. 14:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
64%

Ez természetes hogy vágysz rá, de még picit fiatal vagy hozzá.

Várj még pár évet, és ha találsz párt, akkor vele kipróbálhatod!

2017. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
"Viszont, ha nem ok akkor ki mondja el, hogy hpgyan kene helyesen vedekezni, stb." Elmondom neked: amíg nincs gumi a partnered farkán,addig nincs szex, semmi ilyesmibe ne menj bele,hogy "majd vigyázok,majd időben kiveszem stb".
2017. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
4%
Érdekes, én mindig ki tudtam venni a farkamat mielőtt késő lett volna. Nem lettem beteg és nem lett olyan gyerek akit nem akartam.
2017. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Minek mondanád el? Az iskolában nem tartottak felvilágosítást?

A neten sok dologról olvashatsz, mivel érdemes védekezni, és hogyan.

2017. febr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
79%
13as vagy kamuzol vagy mázéid volt. A legtöbb eset ugyanis nem így végződik, ezért kell védekezni. Normális kapcsolatban először gumival, majd később tablettával, vagy más módszerrel.
2017. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
21%
Nem kamuzok.
2017. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
89%

Nehogy elmondd :D

Bár a kiemeltek között van egy kérdés, arról szól, hogy mi volt a legkínosabb beszélgetés a szüleinkkel, na, hogyha tényleg elmondod nekik, akkor garantálom hogy dobogós helyezést érhetsz el ezzel a sztorival.

2017. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
81%

15 éves vagy. A szüleid TUDJÁK, hogy vágysz a szextre. Minden tini vágyik, kivéve az aszexuálisokat.

Nem kell ezt az információt megosztanod velük, ha csak nem érzed feltétlenül szükségesnek. A védekezésről, nemi betegségekről és hasonlókról pedig rengeteg leírást találsz az interneten. Vannak kifejezetten tiniknek szóló weblapok, amik ilyen témáról szólnak. Van, ahol kérdezni is lehet, és szakértők válaszolnak. A YouTube-on még olyan videókat is találsz, ahol megmutatják, hogy kell felhúzni egy óvszert helyesen. Szóval gyakorlatilag bármilyen kérdésed van, arra megtalálod valahol a neten a választ. Csak ne a gyakorikérdéseken meg hasonló fórumokon keresd, mert itt széttrollkodják az emberek az értelmes kérdéseket is. Kifejezetten ilyen felvilágosító célból létrejött honlapokat keress. Ha offline jobban szeretsz tájékozódni, akkor meg menj egy el nagyobb könyvtárba és vegyél ki ilyen témájú könyvet - nem egyet írtak már.

2017. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Viszont sem barátnoim sem felnott ismerosom nincs akivel ezt megbeszélném. Persze, hogy nem akarom, üert nem jo a szüleimmel a kapcsolatom, viszont azért az internet sem a leg megbizhatpbb. Volt az a válasz, hogy o mindog idoben kihuzta. Olvastam itt már olyat, hogy az elovaladekban is lehet sprrmasejt, tehát nem az internet a leg megbizhatobb. Persze az megvan, hogy gumival mindenkápp, de helyesen feltenni is kell, hogy nehogy kilyukadjon. Sulimban nincsenek ilyen orak.
2017. febr. 19. 15:45
 20/28 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a rendes válaszokat. Utolso sokat segitettél, köszönöm. És nem, nem kamu, mert tényleg érdekel a dolog, éshát azért gondoltam, hogy kinek mondhat el az ember bármit is anélkül, hogy megkövezzék, ha nem a szüleinek. Viszont az értelmes komenteket köszönöm.
2017. febr. 19. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!