Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mondjam meg az...

Szerintetek mondjam meg az apámnak vagy ne?

Figyelt kérdés
Február 14-én meghalt a nagymamám. Az egész család gyászól. A nagyapám azt mondta , hogy menni akar utána, ezért elkezdtük figyelni hova megy. Pénteken elindult haza én meg mentem vele , hogy ne csináljon magával semmit Mikor felértünk engem beküldött a házba , ő meg kint maradt és később vettem észre , hogy bekulcsolta az ajtót. Elkezdte követelni , hogy csókoljam meg , mikor azt mondtam , hogy nem azt mondta , bevisz az ágyba. Felhúzta , hogy felsőmet és elkezdett csókolgatni a mellem alatt. Azt mondta , hogy ha szűz vagyok , akkor nem fér be 2 ujja . Hiába ellenkeztem nem tudtam leállítani . A nagybátyáméknak meg az anyámnak elmondtam . A bátyámék azt mondták hogy ne mondjam el apámnak , mert ő most így is ki van idegileg , anyám meg azt mondja , hogy mondjam el apámnak . Kire hallgassak ??14/L
2017. febr. 19. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
mond el mindenképpen
2017. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Én nemhogy apámnak, de még a rendőrségnek is elmondanám, ha ez tényleg így volt..
2017. febr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak a nagyapám
2017. febr. 19. 17:54
 4/14 A kérdező kommentje:
Apám meg ha nagyon ideges , akkor képes neki menni és akár meg is ölni.
2017. febr. 19. 17:54
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

És ha a nagyapád, akkor már molesztálhat?

Hát neked is gratulálok... pont azért még undorítóbb a dolog, mert a SAJÁT VÉRE vagy!!

2017. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor a temetés után elmondom neki
2017. febr. 19. 17:58
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
Meghalt a felesége és erre elkezdi molesztálni az unokáját? Vagy pszichopata az öreg, vagy egy undorító féreg.
2017. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
93%
Anyukád mit mond ezzel kapcsolatban? Anyai vagy apai nagyapád? Mert én elhiszem, hogy egy apa képes lenne neki menni annak aki molesztálja a lányát, ami a végén nagyon rosszul is végződhet. Emiatt, hogy apukádat megvédd akár lehetséges börtönbüntetéstől, inkább a rendőrségre kellene menni ezzel, hogy apádnak még esélye se legyen bántania az öreget. És anyukádnak kellene ezt intéznie, nem neked! De ha ennyire nem képes, akkor egy újabb, akár külső felnőttnek (pl. iskolából) kellene elmondani, akiben megbízol és felnőttként gondolkozik.
2017. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
98%
Anyukád tudja és még nem ment a rendőrségre?
2017. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

jó lenne ha leszoknál a kábítószerről...nagyon ártalmas, főleg tini korban....

amúgy se tudod bizonyítani a mesédet....


nyugodtan pontozzatok le!!!!!!!!!!

2017. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!