Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért szülnek gyereket sokan...

Miért szülnek gyereket sokan ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy megint vissza jött a divatba az, hogy sokan 20-21 évesen már gyereket szülnek.

Nem értem mire jó. Semmi normális végzettség, semmi karrier, semmi életcél...

A semmibe miért szülnek?

Jó lehet valakinek ez az álma, hogy 22 évesen anya lehet...de valahogy nem tudom őket megérteni, hiszen előttük az élet.....elsietik szerintem


Én pl 24 éves vagyok, a párommal 4. éve leszünk együtt, de se eljegyzés, se házasság, se gyerek nincs tervben...majd eljön ennek is az ideje!

Valahogy fontos az nekünk, hogy meglegyen a BIZTOS anyagi háttér, ami a sok fiataloknak, akik csak úgy szülnek nincs meg...


Ti hogy vagytok vele?

:)



2017. febr. 20. 20:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
58%
Semmi közöd hozzá. És lehet normális végzettség 21 évesen is. Pl. könyvelő, szakács, ápoló. Életcél miért ne lenne ? Gyerek mellett is lehet tanulni. Az én szüleimnek legalábbis nem volt ez probléma. Tudod, nem mindenki akar 30 felett szülő lenni. Valaki meg akarja élni az unokái esküvőjét is. Nekem fiatal anyám van és örülök neki. Őt nem hitték soha az öreganyámnak.
2017. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
62%

Mit érdekel az téged?

Millió ilyen kérdés van, olvasgasd azokat.

Ők se kérdezgetik hogy "sok fiatal miért nem szül már?? Főleg 24 évesen."

Mindenki foglalkozzon magával, neked nem okoz anyagi veszteséget, ha más gyereket vállal, akkor miért zavar?

2017. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
56%
Mi közöd van neked más életéhez? Magaddal foglalkozz!
2017. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
67%

Én úgy vagyok vele, hogy semmi közöm hozzá, hogy ki hány évesen szül és nem is érdekel. Az ő dolguk.

Van aki fiatalon akar gyereket van aki nem. Ennyi. Nem kell megértenéd. Lehet, hogy ő a gyerekben látja az életet.

Egy biztos, neked semmi közöd hozzá!

2017. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 A kérdező kommentje:

jajj ajjj

nem nagyon számítottam ilyen kommentekre :D :D :D

de oké!


csak feltettem a kérdést isten bocsássa meg!!!!! :D

2017. febr. 20. 20:29
 6/70 anonim ***** válasza:
37%
Mi közöd neked más életéhez?
2017. febr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
86%

"Semmi normális végzettség"


Nekem nincs gyerekem,tehát nem azért mondom.

De 21 évesen már megvolt az első diplomám.

2017. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem egy valaki írta az összes választ. Nagyon gáz.
2017. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
38%
Mert ösztönlények. Nem tudtak maguktól elérni semmit az életben, és kitartásuk sincs hozzá. A gyerek miatt, amit egyébként bárki tud csinálni, meg verhetik a mellüket, hogy ők már szülők, ők nem akárkik.
2017. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 A kérdező kommentje:

köszönöm a normális válaszokat.


aki meg olyanokat ír hogy mi közöd hozzá, az inkább ne is írjon!! :D


nem itélkeztem, csak eléggé más felfogásuk lehet, vagyis az én baráti-rokoni köröm egy se támogatja ezt, hogy felelőtlenül, bután szülnek ilyen fiatalon...eléggé bátrak.


és én se 30 évesen akarok szülni hanem 1-2 évvel hamarabb, csak addig megteremtek mindent ami fontos, és eljárok szórakozni :)

2017. febr. 20. 20:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!