Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám folyton felkapja a...

Anyám folyton felkapja a vizet bármikor hozzá szólok. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Ma megkérdeztem tőle hogy mit finomat főzött, erre azt válaszolta hogy: "mi a sz*rt főztem volna te marha, ebédet".Tegnap mutattam neki egy képet ahol rásütött a nap a hajamra, és úgy nézett ki mintha szőke lenne az eredetileg barna hajam, erre ő: "majd befestem tetves hajad ha dolgozol, én nem adok neked egy forintot sem..nézzed mar kis sz*rházit" (közben a hajfestés szoba sem jött, azert mutattam mert érdekes volt hogy milyen szőke lett) Multkor megbeszéltük hogy talalkozunk a városban ha kijöttem suliból, mondta hogy 10 perc mig oda érek még ne induljon, persze ő elindult és ott volt 5 percel hamarabb, és minden baratom elott szidott hogy milyen hülye vagyok hogy késtem ő meg várt rám egy csomó időt (holott mondtam hogy még ne induljon) Minden nap ezt csinálja velem. Apa végre haza jött a munkából és vártam hogy hátha beszél anyával hogy ez így nem jó, de ő is csak annyit mondott hogy meg kéne engem jól büntetni és akkor nem késnék meg festeném a hajam. Miért csináljàk ezt folyton? Lassan már megőrülök, folyton fenyeget is.. ha nem csinalod ezt akkor nem mehetsz sehova/nem kapsz új ruhát stb.

18/L


2017. márc. 2. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

az alaptermészete ilyen, vagy van valami gond ami nyomasztja akár régóta?


24F

2017. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nemhiszem hogy nyomasztja valami. De egy felnőtt ember akkor sem normális hogy igy viselkedik.
2017. márc. 2. 11:54
 3/12 anonim ***** válasza:

hát mivel vele élsz, az anyád, eléggé gyereknek tart még...

nem tisztel egyáltalán


24F

2017. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Valóban nem normális ez a viselkedés. Ha az apukád is hasonlóan viselkedik, akkor próbálj a magad lábára állni, amint tudsz.
2017. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 longlife ***** válasza:
Amúgy kedves veled? Vagy másokkal?
2017. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán kedves, de akkor sem az az igazi kedvesség
2017. márc. 2. 12:22
 7/12 anonim ***** válasza:
mindig igy viselkedett veled? vagy csak mostanában?
2017. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 longlife ***** válasza:
Akkor viszont nem sokat tehetsz.Oda állsz és megkérded.Anyu megbántottalak,vagy talán megsértettelek valamivel,hogy így beszélsz velem?
2017. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Azt hittem gyerekről van szó. Te már nem vagy gyerek 18 évesen. Nem írtad, hogy mit segítesz otthon. Mert pl. te is nyugodtan főzhetnél már.


" ha nem csinalod ezt akkor nem mehetsz sehova/nem kapsz új ruhát stb. "

Na ezen kiakadtam. Miért kell külön könyörögni, hogy csináld ezt meg azt. 18 évesen már rég tudnod kéne a dolgod magadtól is. Magadtól eszedbe kellene jutni pl. takarítani.

Szánalmas ez a generáció komolyan. 2-3 generációval odébb egy 18 éves nem kislány volt, hanem nő.

2017. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ugyan már 9es..

csak azért mert nem 8 éves-akkor már főzzön magára külön mert már nagykorú.. Mi azzal a gond ha szépen rákérdez hogy:mit főzőtt az anyja..? egy normális anya nem így válaszol..

2017. márc. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!