Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lebetegedtem, de anyum szinte...

Lebetegedtem, de anyum szinte rám sem néz. Húgom eljátszotta, hogy beteg, anyum meg már ugrott is. Beszéljek vele, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Nagyrészt talán a stressz a fő okozója a fejfájásnak,orrfújásnak és a köhögésnek,de ki tudja.1 hét után sikerült elmennem az orvoshoz,a doki meg kiírt a hét utolsó 3 napjára.Anyum szinte rám sem néz.Nem ad gyógyszert,semmit nem csinál.Ezzel nem azt mondom,hogy a számba kell adni a gyógyszert,csak régebben mondta,hogy mit kéne bevennem,mert amúgy nem szereti ha gyógyszerhez nyúlok.

Nurofent vettem be,de semmit sem ér.Erősebbet kértem anyumtól,de azt mondta nem ad.

Csütörtökön húgom eljátszotta a hattyúk halálát.Szó szerint.AZt mondta,hogy fáj a hasa,lefeküdt aludni,és úgy nyögdécselt mint aki a halálán van.Anyum persze rohant,hogy jajjj...majd holnap megyünk az orvoshoz.

Ezzel eddig nincs semmit gond,persze hisz a gyerek beteg és rosszul van.

Na,de miután elmentek az orvoshoz és hazajött(kiírta a doki),semmi baja nem volt.Röhögcsélt,szaladgált,ment ki játszani,még szülinapra is akart menni,és semmilyen gyógyszert nem vett be.Ebből rájöttünk apummal,hogy megint csak eljátszotta az egészet.Egyik nap mint aki mindjárt meghal,másnap meg mikor otthon van az ég világon semmi baja.

Szédülök,szétmegy a fejem,szinte megfulladok a köhögéstől,az orrom tiszta seb az orrfújástól.Húgom otthon van és semmi baja,de anyum vele van egész nap,én meg botorkálhatok a boltba szédelegve,huginak kekszért,meg egyébért+én sütöttem meg takarítottam otthon :/

A lépcsőn alig tudok lemenni,de még menjek sütni,mosogatni meg kutyát sétáltatni.Hugi 11 évesen meg otthon fekszik az ágyban és majszolja a kekszet meg édességet amit én vettem,DE én nem nagyon kaphatok belőle(nincs is rá szükségem,de ha már én vettem).


Beszéljek anyummal ,vagy mit csináljak ?+Ti mit gondoltok erről ?Mit tennétek a helyemben ?

Valami fej fájás ellen ?(vizet,teát sokat ittam,gyógyszert vettem be,pihentem,de szinte semmit sem múlt)


14l


Tudom,most megint egy hisztis kislány,aki haragszik anyucira meg minden...de akár hiszitek akár nem,nem hisztizni jöttem ide,egyszerűen nem tudok mit tenni,és nem értem hogy anyum miért foglalkozik húgommal többet,mikor még a vak is látja,hogy csak hazudik:/


A válaszokat előre is köszönöm!

Ha végig olvastátok a regényt,akkor még egyszer köszönöm !



2017. márc. 4. 18:14
 1/3 Ulquiorra77 ***** válasza:
Idk, fejfajasra Algopirin.
2017. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
79%

Szia! Szerintem elsőként apuddal beszéld meg ezt a dolgot. Jobb ha ilyen esetekben szerzel magad mellé egy szövetségest. Aztán vagy őt kéred meg, hogy beszéljen anyuddal vagy tedd te...ha le is hord anyád, apád még be tud avatkozni.

Ha semelyik dolog nem használ, akkor pedig egyszerűen jobb ha megtanulsz egy kis önnálósodást. Amikor pedig anyud számon kér valamit, megmondod neki, hogy "neharagudj anyu, de nem vagyok jól...most nemfog menni."

Ha pedig anyád ismét kényszerít, szintén apád segítségét javaslom. Milyen apa lenne az aki nem segítene ilyen helyzetben.

Ha nagyon rosszúl vagy. Láz vagy ilyesmi. Használj arra gyerek Coldrexet és azt amit az orvos felír.

A coldrex a legjobb fájdalomcsillapító bármi ilyesféle problémára.


Tudom, hogy nagyon ellenszenves itt a privát társalgás, de írj bátran, ha akarsz valakivel beszélgetni erről. Nagyon szívesen meghallgatlak.

Addig is Sok sikert az élethez! Kitartás!;)

2017. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon sajnalom en is ami tortenik veled. Elso korben biztos minden zokszo nelkul ezekutan csak azt csinalnam meg ami sajat magamat erinti. A tobbuvel ne foglalkizz. Ha szamon keri mondd meg nyugodtan h nagyon beteg vagy es nem tudod most megcsinalni. Apukaddal pedig beszelj errol mindenkeppen. Bar ahogy irtad atlatja o szerintem ezt a helyzetet es inkabb jobb a bekesseg alapon nem folyik bele. Anyukadrol is megvan a velemenyem. Beteg v takaritas sutes bolt stb. Ezeket alapbol neki kellene csinalnia. Szoval en hagynam had ervenyesuljon.


Kohosgesre a landzsas utifuvet ajanlom vagy a terpin hidratot. Mindketto jo. Nathara Coldrex vagy Neo Citran.

Fejfajasra pedig Algopyrin Aspirin esetleg Panadol.


Ha gondolod irjal privatban nyugodtan beszelgethetunk.

2017. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!