Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan hozzam tudtára, hogy...

Hogyan hozzam tudtára, hogy zavar, hogy itt van és félek hogy én is beteg leszek tőle?

Figyelt kérdés

Két szintes házunk van és mióta tesóm elkötözött azóta anyuék a lenti szinten vannak az ő régi szobájában. Fent van az ő régi szobájuk és az én szobám, de most a fenti szinten a nappaliban alszok.

Apa beteg és anyu nem tud tőle amúgy sem soha aludni mert nagyon horkol, ezért feljött a régi szobájukba aludni és már egy hete itt alszik.

Mivel tesóm már jó pár hónapja elköltözött én tök megszoktam, hogy enyém a felső szint, hozzá szoktam, hogy nyugodtan egyedül vagyok és csak a fürdőszoba miatt jönnek fel néha. De most ugye anyu kb egész nap fent van már, leül velem nézni a tv-t. Bele beszél a sorozatokba, folyton kérdezget közbe, hogy ki kicsoda, amúgy is hobbija az okoskodás meg a kioktatás és tök negatív ember, ezért amióta még fent is lakik velem észre vettem magamon, hogy tök agresszív és lehangolt vagyok. én alapból egy pozitív ember lennék de nehéz ilyen rokonok mellett, pláne ugye már még többet kell vele lennem, nagyon idegesít.

És ugye az is hozzá tartozik, hogy már ő is elkezdte elkapni a betegséget aputól, és félek, hogy elkapom tőlük, így is már egy hete beteg vagyok és itthon kell legyek nem szeretném ha még jobban le kéne maradnom a suliban...

Hogyan kérjem meg anyut, hogy menjen már le aludni vagy mit csináljak? Az a baj, hogy nagyon sértődékeny és nem is nagyon szeret engem, minél hamarabb el akarok így is költözni itthonról de sajnos az még odébb van :( 17L

Már egyre kevesebb a türelmem és egyre rosszabb a kedvem



2017. febr. 15. 21:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

Az "ilyen rokon" az édesanyád. Komolyan képes vagy azon nyekeregni, hogy nem fetrenghetsz nyugodtan külön házrészben, és meg kell osztanod az emeletet a beteg édesanyáddal a saját házában?

Még ők menjenek a fenébe, amiért a betegségükkel zavarni mernek téged...

Nem csoda, hogy nem szeretnek.

2017. febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
84%

költözz el mint a tesó, ha nem tudsz fogadd el ez van.

nem a te házad szóval anyádék azt csinálnak amit akarnak, te vagy pofátlan.

2017. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Megrázhatnád a pofonfát... Hogy? Hogy gondolod te ezt, h édesanyádnak kéne alkalmazkodni hozzád?? Az ő háza, azt csinál benne amit akar és ott ahol akarja!
2017. febr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Örülnék, ha egyáltalán saját szobám lehetne haver :Ddd 18L
2017. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
A szüleire azt írja,hogy rokonok, mintha valami unokatestvérről vagy másod unokatestvérről lenne szó, nem semmi. Meg a hiszti,amit levág,hogy nem lehet az övé egy komplett emelet, miközben más összetenné a két kezét egy pár négyzetméteres szobáért.
2017. febr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
Ha 17 évesen igy gondolkodsz,mi lesz veled és a szüleiddel ezután?Igazad van egyébként,felneveltek most már mehetnek a busp@csába.
2017. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Elég gáz így a nappaliban de semmi gond. Nincs szobám éppen ez a probléma, ha lenne nem hisztiznék...
2017. febr. 15. 23:08
 8/29 anonim ***** válasza:
85%

Egyrészt, ha van saját szobád miért alszol a nappaliban? Lusta vagy felkelni a tv elől, vagy mi?


Másrészt nézz kicsit magadba, a szüleidről beszélsz. Édesanyád a saját házában ott alszik, ahol akar, azt csinál amit akar. Ha az a legnagyobb problémád, hogy belebeszél a sorzataidba, hát.... gondolom 17 évesen van laptopod/számítógéped - vonulj el a szobádba és nézd ott, nehogymár őt küldd el a nappaliból. Vagy csinálj magadnak valami programot a házon kívül. Te vagy a gyerek, feltételezem ők tartanak el téged teljes egészében - erőltess magadra némi tiszteletet. Egyre kevesebb a türelmed? Jó, hogy nem küldöd el őket a saját házukból...


25 éves vagyok és a pofám leszakad, hogy némelyikőtök mit képzel magáról ennyi idősen.

2017. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%

"Fent van az ő régi szobájuk és az én szobám"


Ki mondta, hogy a nappaliban kell aludnod?

2017. febr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%

egy pozitív ember lennék de nehéz ilyen rokonok mellett



- bakker..ilyen nincs.

2017. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!