Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nagyon beteg mit tegyek?

Anyukám nagyon beteg mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves lány vagyok és az anyukám nagyon beteg. Nem konkrétan valamilyen betegség de nagyon gyenge. Ma is bement a klinikára mert amikor levegőt vett fájt neki a szívénél. Nagyon félek hogy meghal :( Mit tegyek ha neadj isten meghalna? Mit lehet ilyenkor tenni hogy lehet ezt feldolgozni. Anya áll hozzám a legközelebb.


2017. febr. 24. 15:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

1. nem kell rémeket látni

2. ha meghal, az szar... nagyon szar érzés, de segítséggel túlélhető - nekem a saját kis világom sokat segített - oda bekuckóztam, írtam, olvastam, zenét hallgattam...

2017. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Neked az anyukád halt meg?

Részvétem

2017. febr. 24. 16:02
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ez inkább idegi kimerültség, ne gondolj rögtön a legrosszabbra, hanem segíts neki amit csak tudsz(takarítás, ebédkészítés stb..) és mond neki minél többször hogy szereted, üljetek le beszélgetni.
2017. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Szegény drága kislány, sajnálom, hogy így érzel. Remélem minél előbb helyrejönnek a dolgok. Anyukád táplálkozzon rendesen, igyon rendesen vizet, pihenjen sokat, és ne dohányozzon. Ha valamit meg tudsz csinálni helyette, akkor csináld meg.
2017. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.

Ennek számos oka lehet. Majd kivizsgálják és az orvosok megmondják hogyan tovább. Nehogy már itt azon gondolkodj előre, hogy mit fogsz csinálni, ha vele történik valami. Ez nagyon rossz hozzáállás. Gondolj inkább arra, hogy minden rendben lesz. Anyudnak sem tenne jót szerintem, ha az aggodalmad éreztetnéd vele.

2017. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. febr. 24. 16:14
 7/23 anonim ***** válasza:
A klinikán mit mondtak neki? Vagy nem küldték tovább további kivizsgálásra?
2017. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 13 éves koromban, bár ő nagyon beteg volt már évek óta. Mindenki tudta hogy nagy a baj, nekem - lévén gyerek vagyok - semmit nem mondtak... nagyszerű érzés volt, hogy hazudoztak róla.

De mikor apa megmondta, hogy mi történt, utána, mikor már képes voltam picit beszélni, akkor ellentmondást és félrebeszélést nem tűrően megkértem, hogy mondjon el mindent... nehéz volt feldolgozni...


Anyukád viszont valószínű kimerült, előforudul az emberrel, ha sokat dolgozik.


#1

2017. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Még mindig a klinikán van kivizsgáláson.


Igen sokat dolgozik hajnal fél 3-kor kel és dolgozik.

Az a baj hogy cigizik. Nyáron leszokott róla de utána mikor elkezdődött a suli (tanár) vissza szokott.

2017. febr. 24. 16:58
 10/23 anonim válasza:
Nagyon sajnalom h ilyet kell atelned... Anyukam magasvernyimasos es ot 1,5ev alatt 2x vittuk be apucal a korhazba a 220as vernyomasa miatt es hetekig bent viln. Ne izgulj, minden rendbe jon! Segits neki sokat es mindd hogy szereted! 14/l Ha akarsz irhatsz
2017. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!