Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya nem képes elfogadni az...

Anya nem képes elfogadni az utolsó 2-3 barátomat, annak ellenére, hogy szerinte a boldogságom a legfontosabb. normális ez?

Figyelt kérdés

Tízenéves korom óta az idősebb férfiak vonzanak, sosem tudtam elképzelni kapcsolatot velem egyidős sráccal. Az elmúlt kb 4 évben 10-15 évvel idősebb férfival volt 2-2,5 éves kapcsolatom. Sosem ért véget a kapcsolat velük balhésan.


Viszont most egy nálam 18 éves férfival vagyok együtt 3,5 hónapja. Ahogy felhozódott a téma, anya újra kezdte a kiabálást, kiakadást, hogy én nem vagyok normális, nem erre nevelt, mennyire kellemetlen helyzetbe sodrom, stb.


Pedig egyetlen férfi sem volt lusta, munkanélküli semmirekellő...


Mennyire normális ez a reakció?


23n



2017. márc. 5. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%

Szia!


Sajnálom hogy csak egy olyan idős férfiban látsz valamit aki tőled ennyivel idősebb! Veled egyidős vagyok es szerintem egy annyi idős férfiban +10-13 evvel tobb rutin van a szex teren de szerintem semmivel se tobb mint en! Ez az en véleményem! Nem tudom te mit látsz es keresel azokban az emberekben!

2017. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Kíváncsi lennék, mi lehet az a kellemetlen helyzet. Valószínűleg valami olyasmi, hogy hú, mit fognak szólni a szomszédok. Szerintem anyádnak nem a te boldogságod a legfontosabb, hanem az ő imidzse a szomszédság előtt.
2017. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Akkor, ha jól értelmezem, nálad félévente változik a boldogságod forrása?
2017. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
28%
Nem azt sajnalja, hogy idosebb a pasid, hanem azt hogy ugy valtogatod oket, mint mas a zoknit.
2017. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Nézd, én sem örülnék egy ilyen szitunak, bár különösebben nem akadnék ki, de azért egy huszonéves lánynak nagyon más témái vannak általában, mint egy negyvenes pasinak. Annak meg nyilván nem örülnék ha csak a friss p.ncit látná a lányomban.
2017. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Egy szülő sem örül, ha a lánya apja korabeli férfit választ.
2017. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ulquiorra77 ***** válasza:
80%
Anyam apam kozott is ennyi van. Nincs ezzel semmi.
2017. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

Elmúlt négy évben, azaz 18 éves korodtól már két "komoly" kpcsolat.

Nem az a baj, még az sem, hogy az apád lehetne, de most jön a harmadik.

Azaz gykorlatilag egyik fa.zi ágyából a másikba mászol (szinte nulla szónettel), EZ viszont gáz.

2017. márc. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Na azért 5 év alatt 2 komoly kapcsolat az egyáltalán nem sok. Ti talán 2,5 évente váltotok alsógatyát?? :)
2017. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Istvan485 ***** válasza:
Szia en is voltam fiatalabb lanyal!!! Szerintem nem -gáz 47 evésen !!!!
2021. márc. 12. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!