Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Leszoknátok a cigiről,...

Szülők! Leszoknátok a cigiről, ha a gyereketek kérné?

Figyelt kérdés

Miért igen / miért nem?

Változtatna a dolgokon az, hogy hány éves gyerek kéri?


2017. márc. 7. 18:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
78%

Nem szoknék le.

Szeretem magam annyira felnőttnek érezni, hogy magam döntsem el mit akarok és mit nem saját magammal.

(Bár nem dohányzom 20 éve, saját elhatározásból)

2017. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%
SENKI nem tud leszokni a cigiröl (vagy más szerröl, ami függöséget okoz) más ember kérésére, ez csak belsö késztetésböl sikerülhet.
2017. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagyok a gyerekem tulajdona. Nem. Majd ha en magamtol ugy dontok, akkor szokok le. Onallo, magamert felelos felnott no vagyok. Nyilvan arra figyelek, hogy masokat ne karositsam a dohanyzassommal, kulonos tekintettel a gyermekeimre.
2017. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó, akkor nyilván gondosan kerülöd, hogy egy levegőt szívj a gyerekeddel.
2017. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
55%
Nem hiszem, hogy barkinek barmi baja lett belole eddig, hogy erzi, hogy fust szagu a masik keze pl. Annyit azert nem dohanyzom, babatervezes elott joval letettem, amig kicsik voltak a gyerekek nem is szivtam egyaltalan. Egy doboz kitart egy hetig szoval nem hinnem, hogy aradna belolem ahozni cigiszag.
2017. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
31%
Leszoknek mert gyulolom a bagofustot igaz en meg eletemben nem gyujtottam ra viszont neha szivom maset - igy aterzem milyen sz** lehet ha gyerekkent a azuleim bűzet kene szivnom!
2017. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem beleírni a kérdésbe: Én senkit nem pontozok le, még akkor se, ha nem értek vele egyet, mert attól még lehet releváns a válasza.

Köszi az eddigieket!

2017. márc. 7. 19:16
 8/30 anonim ***** válasza:
81%

3 éve szoktam le egyik napról a másikra. Döntsd el Te.

Azt a pénzt költhetnéd gyermekedre is, de ezek "szent" beszédek, ezek miatt nem fogsz leszokni... de egy történet, ami volt "szerencsém" átélni, és erősen hatással volt arra, hogy abbahagyjam.

Szomszéd nagyon erős dohányos volt. Már orvoshoz járt a cigi miatt. Orvosok és a fia is kérte, hogy hagyja abba a dohányzást, de ő csak ennyit mondott, hogy majd ő eldönti, az ő élete....

Eljött az a bizonyos idő, amikor az.orvosok sem tudtak rajta segiteni, mert tüdőrákja lett...

Élete utolsó hónapját végig sirta, hogy ő nem akar meghalni, hogy ő le akar szokni a cigiről...

Amikor utoljára láttam, amikor.utoljára vitte el a mentő, akkor is csak ennyit mondott sirva, hogy nek akar meghalni...


Én leszoktam, azóta sportolok... tisztába vagyok, hogy rákot nem csak cigitől lehet kapni, de ezt kizártam már... már csak azt a 10 évet sajnálom, amìg szívtam....

2017. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
48%

"Leszoknek mert gyulolom a bagofustot igaz en meg eletemben nem gyujtottam ra."


Ez esetben a válaszod nem igazán releváns.

2017. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
20%

Azt ugye tudod, hogy 20 év múlva is kaphatsz rákot attól a cigitől, amit abban a 10 évben szívtál?


Nem zártad ki a cigit, tudd magadról, hogy veszélyeztetett vagy, járj szűrővizsgálatokra, vedd komolyan a dolgot.

2017. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!