Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan beszéljem rá a szüleime...

Hogyan beszéljem rá a szüleimet hogy legyen fogszabályzóm? 15/l

Figyelt kérdés
Ma közöltem velük hogy szeretnék egy fogszabályzót mert hát eléggé retardált fogaim vannak van a 2 első fog utánna ami mellete van szinte 45 fokban el vannak fordulva az alsóról meg ne is beszéljünk. Apám közölte velem hogy ő nem ad ki 30.000 forintot ilyen hülyeségekre. Ma írtam egy e-mailt a betegbiztosítonak hogy mennyit is fizetnének ki. Mind ketten dolgoznak. Mit csináljak ha többe kerül? Nyáron jelentkeztem tanyára kisegíteni, hátha abból ösdzegyűlik a pénz.
2017. márc. 8. 21:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%
"He' mama gyere má ide nézzed milyen szétbaxott ló fogaim vannak vegyé má egy fogszabályzót csak 30.000 forint nem akarom mindenki előtt leégetni magam pls"
2017. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%

Tudod hogy mennyibe kerul egy fogszabi? 200-300 ezer forint (remelem csak eliras a 30000 a kerdesedben). Plusz minden konzultacio utan 5-7 ezer forint.

A tb tudtommal nen tamogatja. Sajnos valoszinuleg nincs ra penzetek

2017. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
3%
Ja akk érthető senki nem ad ki ilyen xarra 300000-et
2017. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Szomorú, hogy ilyen érzéketlenek :( Kortársaim közül sokaknak hiába lehetett volna anno fogszabályzója, nem akarták, mert "ciki". Én bevállaltam. Nekem gyönyörű fogsorom van, nekik szanaszét csúszott, farkasfog, stb...

Esetleg mondd nekik, hogy ezt kéred karácsonyra, semmi zsebpénz, stb. Ez nagyon fontos!

2017. márc. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Nálam pont fordítva volt: a szüleim mondták, hogy fogszabim lesz. Én nem akartam, de utólag nagyon örülök neki, borzasztó csálén álltak. Viszont tudtommal 100.000 Ft volt a felső és az alsó. Nem tudom, hol láttad, hogy 30.000, de készülj fel, hogy ennél drágább is lehet. A szüleiddel pedig ülj le beszélni, hogy milyen fontos ez neked. Ha más nem segít, nyáron menj diákmunkára, és spórold össze az árát. Aztán amikor leveszik, irigykedni fognak, hogy milyen szépen sorban állnak a fogaid.

20N

2017. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ciki? És az nem ciki hogy 60 évesen egy foguk sem lesz?
2017. márc. 8. 22:17
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
Az a 30.000 valójában félmillió Ft.
2017. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

A fogszabályzó nem azt jelenti, hogy nem fog kihullani a fogad.

Egyébként nem tudsz sokat tenni, elmész diákmunkázni, összszeded a pénzt. Nem, nem 30000 forintot, jóval többet. Érthető a szüleid hozzáállása, ha nincs rá pénzük, akkor bármilyen fontos is, nincs rá pénzük. Ezt már fel kellene fognod.

2017. márc. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
A tb 18 èves korodig tàmogatja. Fizetni kell, de jóval kevesebbet, mint magànban. A fèl millio körüli összeg magânban also-felso. Nekem tavaly vettèk le.
2017. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
#3: bár ne írtál volna semmit. Bunkó paraszt!
2017. márc. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!