Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan közöljem anyámékkal...

Hogyan közöljem anyámékkal hogy el szeretnék távolítani egy anyajegyet? 17/f

Figyelt kérdés
A szám mellett van egy anyajegy ami nagyon zavar. A bőrorvossal egyeztettünk már időpontot csak nem tudom hogyan mondjam el anyáméknak
2017. márc. 9. 18:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
"Anyuci, figyu eggyeztettem időpontot a bőrorvossal aki majd leműti rólam a jegyedet, jó?"
2017. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

'Zavar ez az anyajegy, voltam borgyogyasznal, jovo heten levetetem. '


Mi ebben a bonyolult? Attol felsz hogy azt mondjak kotelezo megtartanod vagy kitagadnak? Vagy visszavarratjak ket het mulva?

2017. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

17 eves vagy, ha mar az idopontot is leegyeztette egyedul, akkor mi olyan nehez abban, hogy megmondd otthon, hogy sor fog kerulni erre a beavatkozasra??

- Kisfiam, mit csinalsz a jovo heten?

- dolgozatot irok, karate edzesre megyek, es utana borgyogyaszaton leszedik a zavaro anyajegyem.


kb ennyi parbeszedre szamithatsz, ha a szuleid normalis hozzaallassal birnak. vagy esetleg felsz a reakciojuktol? vagy fizetos dokihoz mennel? vagy mi a problema?

2017. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen fizetős dokihoz mentem de én fogom kifizetni, igen a reakciótól felek
2017. márc. 9. 19:09
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
mekkora egy tetye-totya barom vagy te kérdező. már anyádékkal se mersz közölni 1 tényt, mit fogsz kezdeni magaddal az életben?
2017. márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ahogy apámat ismerem azzal jön hogy csak a melegek csinálnak szépség-op-t
2017. márc. 9. 19:11
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Akkor először mondd azt, hogy meleg vagy és azért mész szépség-op-ra. Aztán ha kisírták magukat, mondd el, hogy csak a szépség-op igaz és még örülni is fognak.
2017. márc. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jézusom..
2017. márc. 9. 19:18
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer téged zavar, akkor zavar! Ez teljesen a Te döntésed! Nincs ebben semmi ciki, vagy gáz, egy anyajegy eltávolítása amúgy sem nagy dolog. Biztosan megértik. De ha nem, akkor sincs semmi, ez tényleg kizárólag a te döntésed! Lehet nem is fognak semmit szólni...
2017. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, még mindig jobb így, mintha úgy csinálnád, mint az egyik osztálytársam, ő a zsebkésével esett neki.
2017. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!