Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan értessem meg anyámékkal...

Hogyan értessem meg anyámékkal hogy nem akarok velük menni nyaralni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és már bőven sok volt a családi nyaralásokból (ami egyébként abból áll h indulásnál mindenki ordibál, hazajövetelnél szintén meg általába közbe is.)


a másik: hogy szoktassam le őket arról hogy ott tesznek keresztbe ahol tudnak (mármint olyan téren h szeptembertől júniusig nem alhatok senkinél, nem mehetek sehova "mert így volt megbeszélve" pedig én erről egy büdös szót nem hallottam.)


2014. aug. 13. 22:00
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
kimaradt hogy szerintem pont akkor fog megjönni ÉS már mondtam hogy nem akarok velük menni. de le se szarják.
2014. aug. 13. 22:00
 2/21 anonim válasza:
45%
Próbáltad már higgadtan elmondani nekik ? Űlj le velük beszélni, próba szerencse ! Sajnos a mai szülőket egyre nehezebb megérteni...
2014. aug. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

próbáltam egyszer evés közbe, de senkit nem érdekelt amit mondok. meg most is félórája kb mondtam anyának, de mit csinált? rázta a fejét "már pedig jössz és kész" azzal elment tv-zni.

apával még holnap megpróbálok kezdeni valamit... de elegem van az egészből. majd ha 30 éves leszek is megmondják h mikor mit csinálhatok meg elcipelnek magukkal "nyaralni"???

2014. aug. 13. 22:33
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

pont ez az hogy 30 èvesen màr nem tudnak.


Biztos lenne jobb dolgod is, de addig próbàlj meg a szüleiddel lenni ès szeretni öket míg tudod ès lehetösèged van rà.

Ha elveszted öket egy napon, akkor màr hiàba sírnàl hogy csak mèg egyszer èlhesd àt ùjra, csak had legyèl velük.

2014. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

nem érdekelne ha mondjuk hétvégente esetleg VÉLETLENÜL legalább egy ott alvást engednének a barátnőimnél. :) de mivel a nyárból már csak 2 hét van, utána börtönként üzemel a szobám így szeretném még ezt a kis időt kihasználni.


ÉS azt se felejtsük ki hogy júniustól július elejéig a kötelező 50 órát csináltam. Ennyi még jár úgy érzem...

2014. aug. 14. 00:17
 6/21 anonim ***** válasza:
52%

Én huszonpár évesen is imádok a párom szüleivel nyaralni. Olyan jóóó.


Tudom, hogy nem minden család egyforma, de miért nem beszélitek meg a szabályokat (pl hogy nyaralás alatt nincs veszekedés) indulás előtt?

2014. aug. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Az megint mas hogy parod szulei...


Nekem itt nincs szavam. Mindig en huzom a rovidebbet tokmindegy mit mondok. O es tudjatok mi a legjobb? 5 nap. 5 napot nem birok ki veluk megegyszer :(

2014. aug. 14. 07:22
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Sztem a szüleid úgy gondolják,hogy azért nem akarsz velük menni,mert a barátnőiddel akarsz csavarogni,náluk aludni.Ezt meg ők nem akarják,egyszerűbb ha elvisznek magukkal.
2014. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Egesz 9 es fel honapig szopathatnak, az nem eleg nekik???!
2014. aug. 14. 12:24
 10/21 anonim ***** válasza:
8%
Ezt hívják gyerek nevelésnek :D Vigasztaljon a tudat,hogy ha végre a saját lábadra állsz,és elköltözöl,nem szólhatnak bele a dolgaidba.Addig meg tűrj,van akinek még szarabb.
2014. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!