Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha rosszba vagyunk anyamékkal...

Ha rosszba vagyunk anyamékkal de Unookajuk születik azért értesítsem őket? Messze laknak. Csak ilyen hogy karacsonyra küldünk lapot kapcsolat van és harag mert anyám lenyúlta a házamat.

Figyelt kérdés
2015. okt. 7. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Hogy nyúlta le?

(jogilag ilyen nincs, ugye tudod?)

2015. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Hát ha karácsonykor küldtök egymásnak lapot, akkor akkora nagy harag nem lehet, hogy ne értesítsd őket az unokájuk születéséről.
2015. okt. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De de meglopott, de ezt most nem ecsetelném. Apám miatt szoktam lapot küldeni.
2015. okt. 7. 11:32
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Akkor apád miatt közöld a tényt is, hogy babát vársz. Nem kell belemenni a részletekbe, nem kell őket jobban bevonnod az életedbe, mint eddig - de ha küldesz nekik lapot karácsonykor, akkor csak említsd meg, hogy úton van a baba.
2015. okt. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudod felhívni apukádat telefonon? Én felhívnám és közölném vele, anyámat teljesen kihagyva ebből ha annyira rossz a viszony.
2015. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
én apám miatt nem mondom el sem neki sem a családjának, ha majd lesz babám. Persze nálunk az játszik közre, hogy apám ön és közveszélyes a családja meg lop/csal és egyéb.Ha magától rájön akkor ez van kénytelen leszek neki bemutatni a törvény miatt, már ha megnyerné a pert. Amúgy csak azért mert az apám nem fogom látogatni azt a családot amelyik megalázott, majd elvetett magától.
2015. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha apukáddal tartanád a kapcsolatot, mivel miatta szoktál legalább 1 képeslapot küldeni, akkor vagy hívd fel csak őt, vagy írj neki levelet, vagy küldj neki egy baba születésével kapcsolatos képeslapot, amiben értesíted. Vele nem szúrnék ki, ha ő semmi rosszat nem tett. Aztán ha akarja elmondja anyukádnak, ha akarja nem. Ha akar megkeres a részletek miatt (hány hetes/hónapos terhes vagy, mikor érkezik stb.), ha nem akar akkor nem, te szólsz róla és kész.
2015. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Mindegy milyen ritkan beszeltek vagy latjatok egymast, szerintem illendo lenne tajekoztatni oket, hogy gyarapodik a csalad.
2015. okt. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, hogy sikerült lenyúlni a házadat. Lehet tudnánk adni tanácsot a visszaszerzésre.
2015. okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mennyire rossz a viszony? Ugyanis beperelhet, van olyan hogy havi 4 óra nagyszülői láthatás, azt kérheti a bíróságon. Szóval ha elképzelhető h akarná látni az unokáját de te nem szeretnél vele találkozni, akkor jobb, ha nem tud róla.

Azt pedig nem értem apukád miben jobb, amikor most ott lakik vele a lopott házban és hagyta neki h végigcsinálja az egészet (nem tudom mi történt, de gondolom együtt vannak még, ha közösen kapják a lapot)?

2015. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!