Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik így anyám,...

Miért viselkedik így anyám, mióta kibékült?

Figyelt kérdés

3 évig nem beszélt a testvéremmel (férje meglopta anyuékat és még nekik állt följebb), most kibékültek. 16 éves srác unokája van, illetve az én 4 évesem.

Amióta kibékültek, velem és a férjemmel másként viselkedik. Kötekedő, stb. Rászòlt a férjem az unoka öcsémre, mert nem szépen játszottak, anyám hallotta. Aztán 4 szemközt lehordta a férjem mindennek, hogy hogy mer raszolni az unokájára. Megkérdeztem, hogy egyikkel békülni, másikkal összevetni akar? Amióta ezt megmondtam neki a gyerekkel sem akar foglalkozni. Pl ma náluk voltunk, mert apu hívott, és anyut megkértem, hogy sebtapaszolja le a bibit, az volt a válasza, hogy van anyja még apja 'oszt csinálja.



2017. márc. 10. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Mert egy hülye r banc. Sokszor nem kell túlbonyolítani a dolgokat.
2017. márc. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kommunikáció. Kérdezd meg tőle, mi baja. De ne támadva, csak érdeklődve. Lehet valami, amit te nem tudsz. Vagy ő nem veszi észre, hogy beszél veled, esetleg ideges azért, mert a szíve mélyén mégse bocsátott meg nekik, és ez frusztrálja.
2017. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!