Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha így viselkedik...

Mit tegyek ha így viselkedik velem anya?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Van egy öcsém aki 11 éves. Mindig ha veszekszünk a tesómmal anya a testvérem pártját fogja. Ha látja hogy hozzáérek a tesómhoz veszekedés közben rögtön elkezd pofozni vagy karmolni. Hogyha meg nincs itthon, a tesóm felhívja és árulkodik és anya akkor is ezt csinálja. Ráadásul anya folyton csúnyákat mond rám a tesóm meg beszólogat. Mit csináljak hogy ez ne legyen így? Légyszi segítsetek ezt már nem bírom.

2017. febr. 8. 18:01
1 2
 1/12 NotMe válasza:
32%
1. Vedd fel videóra,hangrögzítővel a tesód tudta nélkül majd mutasd meg anyukádnak. 2. Szólj anyudnak mi a helyzet
2017. febr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

első, az anyja bántja...

Kérdező, apukád mit szól ehhez?

2017. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs otthon anyukád, verd meg úgy, hogy azt is elfelejtse, fiú-e vagy lány. Mivel úgyis árulkodik, legalább legyen is oka rá.
2017. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2 apának nem szoktam elmondani ,elváltak a szüleim

#3 a tesómat nem érdekli akárhogy verem akkor is árulkodik

2017. febr. 8. 19:14
 5/12 A kérdező kommentje:
Mért vagyok szemét?
2017. febr. 8. 19:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Mond, hogy az osztályfőnök karmolásnyomokat vélt felfedezni rajtad. Add elő, hogy kérdezősködött és te nem adtad ki az illetőt de lehet nem volt kielégítő ez a válasz!
2017. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az öcséd pártját fogja. A legtöbb szülőnek a fiú gyerek ma is többet ér. Az anyák sajnos hajlamosak kimutatni. Nem azt mondom, hogy ez a helyes felfogás, hanem azt, hogy ez tény. Hiába tagadják sokan.
2017. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 ez jó ötlet köszi
2017. febr. 8. 19:39
 9/12 A kérdező kommentje:
Légyszi ne írjátok rám csunyákat:(
2017. febr. 8. 19:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Apuddal jóban vagy? Hozzá nem mehetsz?

Én ott hagynám őket a manóban, legyen csak anyu a kiskedvencével.

2017. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!