Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyeneket feltételez rólam...

Ilyeneket feltételez rólam anyám. Már elég zavaró. Ötlet?

Figyelt kérdés

Előző héten lebetegedtem és a dokim szóba hozott egy nyál útján terjedő betegséget is.Na erre anyám rákapott,mint a kisgyerek a gumicukorra.

Elmondta hogy mit mondott a doki,utána meg csak nézett rám némán.Megkérdeztem tőle,hogy igen és ?Miért néz ilyen furcsán?

Erre ő:

-Ja,csak vártam,hátha van valami mondanivalód...

:/

14 éves vagyok és valamiért undorodom a puszitól,öleléstől,ha lábbal érnek hozzám és bizonyos hangokat.És azt feltételezi rólam,hogy megcsókoltam valakit,mert nyál útján terjed.

Az az egészben a vicces,hogy a doki azt mondta,csak ki szeretné szűrni a dolgot.Szóval nincs olyanom,de mindenki átesik rajta...


Mindig össze-vissza beszél.Titkosrendőrség,lehallgatják a telefont...

Mindenkivel veszekszik,okoskodik,ordibál.

Az utcán azért kezdett el ordibálni,mert nem tudta felvenni a telefonját.Mondtam neki,hogy de anya,fel sem vetted a telefont !

De csak tovább vitázott.

Ha van valami,amit ő nem tud használni,az egyből egy Sz*r,meg fos,ki akarja vágni.Ilyen dolog a távirányító,a TV,a számítógép,a telefon,a tablet..szóval minden modern eszköz.

Minden tanáromat megbélyegzi.Húgomat elkényezteti és sosem szidja le.Amikor beteg voltam a receptre írt gyógyszeremet ki sem váltotta,utána meg velem veszekedett,hogy nem is mondtam(az orvos után azonnal felhívtam és mindent felolvastam neki és elmondtam,hogy mit mondott a doki).

Túlreagál mindent.Mindig furcsa szagot érez,azért is ordibál.Apummal és tesómmal együtt is megnézzük hátha,de mi sosem érezzük.

Amikor a középiskolai sorrendet kellett megcsinálni,azért is balhét csinált,mert hamar adták oda,mert nekik el kellett küldeni Győrbe vagy hová+addig fel kellett vinniük egy online felületre.

(lb.2 héttel előtte adták oda).Egész nap ordibált velem és apummal.

Ha veszekszik valakivel sosem hagyja abba.Ha már a másik fél abbahagyta akkor sem.Mérgelődik magában meg ordibál neki.

Egész nap takarítok még betegen is.Elmentem boltba reggel is.Apum is mostanában szokott vasalni,de ha ő kezd el takarítani és nincs túl jó kedvében akkor:

-Minden én csinálok itthon,soha senki sem segít !!!

-Hót gané a ház,mert senki sem segít!

Jelzem,előtte egy héttel én sikáltam a fürdőszobát és egy porszem nem volt a lakásban.Rendben tartunk mindent.Emeletes ház,szép...Szóval minden rendben van a házzal,csak ő..hát igen..


A felvételi pontszámaim miatt is a földbe taposott.1 db matek hármas miatt megkaptam a senkinek nem kellesz dumát.Meg hogy:Nem véletlen,hogy egy fiúnak sem kellesz kislányom !Egy trehány dög vagy !

(ezt azért,mert a táskámban volt pár papírfecni :/)


És ezt már nagyon rég csinálja.És mindig csodálkozik,hogy keveset beszélek.Ezek után minek ?Akármit mondok mindig rossz a vége.

Szinte sehova nem járok el.Nem is szeretnék.

Pár hónapja elhívott moziba pár barátnőm és anyum örült,hogy jajj,de jó,végre kimozdulok.

Na,hát nem.Olyan veszekedés lett belőle,hogy nem igaz.

És miért ?Mert egy barátnőm lemondta,és egy srác jött helyette(amiről nem tudtam).Erre anyám:

-Gondoltam kislányom,hogy fiúzni mész el !Gondoltam hogy ez lesz !


Éltem legszörnyűbb napja volt.Akármit csinálok csak rossz vége lesz.Kész idegroncs vagyok.Semmi motivációm,semmi hobbim.Unalmas az egész éltem.Csak akkor vagyok jókedvű,ha mások is vannak,nem kell látniuk,hogy milyen is vagyok.


Mit csináljak ?Hogy tudnék megbarátkozni anyámmal ?

Unalom ellen valami ?Újra jókedv az életembe ?


A válaszokat előre is köszönöm !



2017. márc. 11. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem anyukád skizofrén.. el kellene mennie orvoshoz :)
2017. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyád durván skizofrén lehet... Apuddal nem tudod megbeszélni a dolgokat? Ő nem látja ezeket? Nem tudom milyen párkapcsolat lehet az is.
2017. márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem mondd el édesanyádnak, mit érzel valójában. Szerintem ez (ne haragudj, hogy ezt mondom) elképesztően szánalmas amit anyukád művel. Mi az, hogy trehány dögnek hív téged?! Ez borzalmas! Egy anyának szeretnie kell a gyermekét, nem ilyeneket mondani rá. Mindenképp beszélj vele, még akkor is, ha kiabálni kezd. Ha kiabál, mondd neki, hogy ennek semmi értelme. Nem megy az ordibálással előbbre. Nagyon sajnálom, hogy így kell élned. Bátorság, légy vele őszinte! :)
2017. márc. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!