Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám rendmániás, és ez...

Anyukám rendmániás, és ez nagyon zavaró. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hiába takarítom ki a szobámat, de tényleg, minden a helyén van, szerinte akkor is rendetlen és mindent átpakol. Még a táskámból is kiszedi a cuccaimat, komolyan, mindent átnéz. Ez egy ideje nagyon idegesít. Ráadásul utána nem találok semmit. De az egész lakásban ezt csinálja, és ez a család többi tagja szerint is zavaró.. Nem tudom, mit csináljak, hiába szólok neki, csak kiakad, pedig szépen mondom.

17/L



2015. márc. 14. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A megoldást ajtózárnak hívják. Anyám is mindig pakolgatott a szobámban és nem nagyon érdekelte, hogy nem akarom. Vettem egy zárat, felszereltem oszt' ha be akar menni amikor nem vagyok otthon tépje le az ajtót.
2015. márc. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

"Anyukám rendmániás, és ez nagyon zavaró. Mit csináljak?"


Rendet.

2015. márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
98%

""Anyukám rendmániás, és ez nagyon zavaró. Mit csináljak?"


Rendet."


De bírom az ilyen okoskodókat! Éltél már együtt rendMÁNIÁSsal? Nyilván nem. Totál rend van, portalanítottál, felporszívóztál, felmostál, sehova nem ülsz le, nehogy megráncolódjon a kanapéhuzat, inkább a földön kucorogsz, sehol semmi tárgy nincs elöl... es akkor hazajön a ketyós és nekiáll TAKARÍTANI. Azt kérdezed mit? Hát a nagy semmit. És üres a porszívó tartálya, tisztán önti ki a felmosóvizet, hiába lebegteti, nem jön por a porrongyból, mert te már mindezt megcsináltad, de ő akkor is takarít. Nesze, ennyit ér a hasznos válaszod.

2015. márc. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Keressetek neki pszichológust, ez elmebetegség. Bocs, durván fogalmaztam, de értsd jól!


És tényleg az, nekem a mostohám ilyen, tüchtig rend van, de neki semmi nem elég jó, képes kétnaponta végigtakarítani mindent, velünk meg üvölt, hogy hogy bírunk ilyen mocsokban (?) élni, és mindent neki kell csinálnia... kértük szépen, csúnyán, hogy menjen el dokihoz, de ő nem bolond, és még mi voltunk a szmetek.


Ha nem tudjátok kezelésre küldeni - mert ő nem látja be, hogy kényszerbeteg -, akkor szerelj zárat az ajtódra, vagy verd ki a balhét, fogj össze a többiekkel. Mert ebben ő is meg ti is tönkre mentek.

2015. márc. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!