Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon találhatnék pótanyát 24...

Vajon találhatnék pótanyát 24 évesen?

Figyelt kérdés
Nagy részt anyám nélkül nőttem fel mert elhagyott meg előtte se érdekeltem és hiányzik egy idősebb női személy akivel tudnék rendszeresen beszélgetni, közösen tölteni az időt stb. Szex meg párkapcsolati izék nélkül. Lehetséges lenne ez vagy nem is érdemes ezt keresnem?
2017. márc. 13. 01:17
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Én megértem a vágyadat, de ez nem így működik. Előfordulhat, hogy belép az életedbe egy ilyen személy, akire később pótanyaként tekintesz, de keresni felesleges, mert ezt nem tudsz "venni", ezt vagy utadba sodorja az élet, vagy nem.


Én inkább azt tanácsolnám, hogy dolgozd fel magadban azt, hogy anyukád elhagyott, mert muszáj vagy elfogadnod, hogy nincsen, és ilyen kapcsolatod sem lesz, akkor sem, ha ez igazságtalan, látva azt, mennyi szuper anya-lánya kapcsolatok vannak.


Ettől még kaphatsz törődést, figyelmet, társaságot, lelkitársat, ilyenek a barátaid, ilyen lesz a párod. Értem, hogy anyukát szeretnél, de muszáj elfogadnod, hogy nincs :(


Ha ez nem sikerül, amit nem csodálnék, kérd szakember segítségét. Kitartást!

2017. márc. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ez elég furcsa lenne egy felnőtt embertől, ne is haragudj. Talán inkább barátnőket keressél, vagy nem is tudom...

De most elképzelem, hogy odamész valakihez, hogy "Hé, lesz (leszel?) a pótanyám?" Hááát....

2017. márc. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Pedig én megértem a kérdezőt én is messze vagyok szüleimtől nővéremtől és néha pedig jól jönne egy idősebb jo tanácsa.
2017. márc. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!