Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyum haragszik...

Mit tegyek ha anyum haragszik rám mert lefeküdtem a barátommal?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a barátommal, és a napokban kitudódott véletlenül hogy lefeküdtem vele (több mint másfél év után), és anyám mégha konkrétan nem is mondta ki, azt éreztette velem hogy egy r..anc vagyok, meg hogy miért adom magam ilyen könnyen..anyum szerint csak házasság után feküdhettem volna le vele. De könyörgöm, melyik fiú bírná ki 4 évig szex nélkül? Miért haragszik rám? Nem tudom mit tegyek. Bár én is haragszom rá, mert nem értek vele egyet, de azt mondta hogy a lelkébe gázoltam..és én ezt nem akartam, de nem várhatja el hogy 4-5 évig csak fogjuk egymás kezét.
2017. márc. 13. 21:44
1 2
 1/20 anonim válasza:
78%

Nehéz az ilyen,mikor a szülő úgymond megköti a gyerek kezét e témában is.

A legjobb,ha leülsz vele megbeszélni ezt,ez a te életed,szeretitek egymást stb.

2017. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%

Hány éves vagy?

Egyébként nem haragszik rád,csak félt és féltett.

Attól is,hogy kihasználnak.

Meg ugye ezzel egy hatalmas "Becset" veszítettél el!

2017. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
57%
Hát lehet hogy itt volt az ideje, de szerintem ha 4év mulva lehetne esküvő akkor fiatalok lehettek. Ezzel nincs semmi baj de még menyi minden vár rátok, tartsatok ki egymás mellett és akkor anyud is megbékül. Sok sikert.
2017. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
legközelebb állva kell csinálni
2017. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2017. márc. 13. 22:00
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
17 évesen ez a világ legtermészetesebb dolga.
2017. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%
4 évet késtél a kortársaidhoz képest......
2017. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De akkor mégis miért utál most, és mondja azt hogy egyre több a probléma velem, meg már kitalálta hogy biztos iszok is meg drogozok...Soha nem ittam, nem cigiztem, nem drogoztam, még csak buliban sem voltam sohasem! És akkor már el kell ítélni, mert szerelemből lefeküdtem a párommal..? És nem az hogy 2-3 hónap után, hanem több mint másfél év után. Nem tudom hogy tényleg velem van a baj vagy túlreagálja anyum.?
2017. márc. 13. 22:18
 9/20 anonim ***** válasza:
43%
Lehet, hogy pont az a baja, hogy másfél év után tudta meg és akkor is csak véletlenül. Bár nem derült ki, hogy amúgy milyen (volt) a viszonyotok, gondolom rosszul esik neki, hogy nem avattad a bizalmadba. Persze, ha alapból nem volt bizalmas viszony köztetek és már korábban kifejtette az elvárásait, akkor persze ez nem áll fenn. Biztosan félt és féltett. Próbáljátok meg megbeszélni.
2017. márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem igazán volt bizalmas a kapcsolatunk sohasem, főleg azért is mert elmondtam neki dolgokat, és később kibeszélt, elhordott mindennek stb, így egy idő után meguntam és nem mondtam el neki semmit, de nem is kérdezi szóval kb. élünk egymás mellett, nem szoktunk beszélgetni.
2017. márc. 13. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!