Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom eldönteni, hogy mit...

Nem tudom eldönteni, hogy mit szeretnék! Anyukám észrevette, hogy e miatt szomorkodom, de nem merem neki bevallani?

Figyelt kérdés

14/l

Soha nem voltam az a hurrà végre mehetek sportolni típus,sőt...Viszont csalàdom tisztàra sportos,öcsém heti 8x hàr,de ő ezeket imàdja,de màr elsőben kapott egy 2-est...

Én meg az a típus vagyok,hogy bàrmi csak edzês ne.Egyszer màr annyira,hogy bent maradtam a suliban inkàbb egy 4 óràs fizika előadàsra,csakhogy edzésre ne menjek.Most még mindig ha edzésre kell mennem előtte 1-2 nappal màr este ott a takaró alatt szomorkodom,hogy ne màr holnap edzés.

Szüleim ilyen téren nagyon szigorúak.

Mit tegyek?



#szülő #sport #ellenszegült
2017. márc. 22. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Mond nekik hogy nem szeretnel edzesre jarni mert utalod

kesz tema lezarva

ha nem ertik meg akkor valszeg egesz eletukben iranyitani akarjak majd az eleted

2017. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Mondd el csak nyugodtan anyukádnak, biztosan nem akarja, hogy szomorú legyél, válassz valami mást edzés helyett, ami érdekel és beszéld meg vele.
2017. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Én is ilyen voltam mindig is,ezért megértelek. Ugyanakkor a mozgás tényleg jóés fontos minden szempontból,a lelki egészséghez legalább annyira, mint a testihez. Még én is képes voltam találni magamnak olyan mozgásfajtát,amit ha nem is szeretek kifejezetten, de tudom élvezni,amíg tart,és nem keserű kényszer,nekem ez a Pilates. Milyen edzésre jársz? Tánc vagy más mozgástípus sem érdekelne?
2017. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

6 évet táncoltam,most éppenséggel karatézok,és valamelyik nap én is nézegettem a sportokat,és talán talán még a tollaslabda az ami szóba jöhet:-)

2017. márc. 22. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is állj oda és mondd meg nekik. Addig oké, hogy te a gyerekük vagy, de attól még önálló akarattal és érzésekkel rendelkező ember (ha tetszik ez nekik, ha nem). Jobb, ha időben felfogják, mert ha egyszer tényleg "robban nálad a bomba", akkor visszasírhatják a kicsi lányukat. Mindenképpen megértelek.
2017. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!