Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már a férjem is...

Mit tegyek? Már a férjem is észrevette a feszültséget, ami közöttünk van!

Figyelt kérdés

Kisvárosban élünk, így elkerülhetetlen, hogy bizonyos emberekkel napi szinten összetalálkozzunk, ha akarunk, ha nem.

Nos, van egy férfi, akivel együtt dolgoztam egy időben, és akkor kicsit közelebb kerültünk egymáshoz, de nem történt semmi sem, csak éreztük mindketten, hogy ez több is lehetne. Ezért próbáltunk távolságot tartani (mivel akkor már mindkettőnknek volt családja), nem kommunikálni a szükségesnél többet.

Az érzés azóta sem szűnt meg, és a múltkorában összetalálkoztunk úgy, hogy ott volt a férjem is, váltottunk is pár udvarias szót hármasban, mivel ugye ismerjük egymást. A férjem utána megjegyezte, hogy nagyon furcsán viselkedünk egymással, rákérdezett, hogy mi van közöttünk! Én teljesen ledöbbentem, mert próbálok ridegen és kimérten viselkedni ezzel a férfival, még ha olyan nehezemre is esik, ő meg szinte rám sem mert nézni beszélgetés közben, és mégis észrevette a férjem! Ilyenkor mit lehet tenni? Egyszerűen nem tudok túljutni ezen, pedig nagyon szeretném rendbehozni a házasságom!


2013. márc. 13. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
bizonyítsd be neki hogy csak ő kell! este szex legyen!
2013. márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na látod, itt kezdődnek az igazi gondok! Nem hiába érezte ő meg amit megérzett, mert mint írtam, van alapja a gyanújának, legalább is érzelmi téren.
2013. márc. 13. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szereted a férjed és tényleg rendbe akarod hozni a dolgokat, akkor a helyedben nem szólnék a bizsergésről, de ez ahelyzetelen út. A helyes az, hogy elmondod neki az igazat és azt hogy még mindig vele vagy és őt szereted remélve, hogy megbocsát.

Én az elsőt választanám és hajtogatnám nem volt, nincs és nem lesz köztetek semmi,remélve hogy nem bolygatja a férjed a dolgokat.

2013. márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de mit mondtál a férjednek???
2013. márc. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt, hogy semmi sincs közöttünk! Isten ments, hogy beismerjem az érzéseimet! Akármi is lesz a házasságommal, akkor sem akarom, hogy megtudja, mit érzek a másik iránt.
2013. márc. 13. 14:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor hazugságban tartod a férjedet. Persze nem kell elmondanod, hogy a másikhoz vonzódsz, de jobb lenne, ha kivernéd a fejedből, ha a férjed kell. Ugyanis a férjed szerintem nem hülye.
2013. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!