Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert kell két 4 éves gyerekne...

Miert kell két 4 éves gyereknek már a csajozásról beszélni?

Figyelt kérdés

k***ára idegesít hogy a szüleim már mutogatják nekik a joseggu nagy mellű lányokat es mondják neki hogy jaj de szép csaj! Már a csaj kifejezéstől is eleve rosszul vagyok


nemtudom hogy jött az nekik, de remélem nem lesznek belőlük egoisták vagy barmi ilyesmi csak mert otthon ilyeneket hallanak. Meg hogy menjenek az oviba csajozni várnak a szép lányok hiányzol nekik..


van értelme azt csinálni? -.-"



2017. márc. 23. 07:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

Szóval van egy 4 éves kisöcséd és a szüleid nőket mutugatnak neki meg csajoztatni akarják?

Vagy többen vannak? Vagy mi van?

Mekkora koppanás lenne ha melegek lennének később.

2017. márc. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%
Ez undorító! A szüleid egyrészt szexmániások, mint az USA-ban a hippik a '60-as években, akik csak szerelemről beszéltek és dugtak, mint ahogyan az oroszok dugták a német nőket 1945-ben. Továbbá bele nevelik a 4 éves kis gyermekbe a felszínességet, hogy csak a külső és a szép külső ér valamit. Ha nekem lenne gyerekem, akkor én fegyelemre, tiszteletre, tanítanám, megtanítanám a belső értékek fontosságára és arra, hogy a felszínes, beképzelt, rasszista és egyéb embereket gyűlölni kell, mert ők rohadt szemetek. Amúgy 4 évesen én azt se tudtam mi a pina és nem a nők érdekeltek, sokkal jobban érdeklődtem a kutyák, dinoszauruszok és 10 éves korom körül a hadtörténelem iránt érdeklődtem a lányokat meg 14 éves korom előtt le se sza.r.tam.
2017. márc. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem 4 éves gyereknek mesét kéne néznie és kis autókat kéne tologatnia ahogyan azt én is csináltam 4 évesen. Semmi szükség nagy s.e.g.g.ű és nagy csöcsű büdös p.i.c.s.á.k képeinek mutogatására. Én inkább legóznék a gyerekkel nem tenném tönkre a gyermek éveit a nőkkel.
2017. márc. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
10%
Különben az oviban még nincs különbség lány és lány között, ott még minden lány fiús külsejű, akinek nincs se melle, se formás, feszes nagy kofferja amit pakolni kellene. Az oviban minden lány deszka csaj kivéve a kövér kis csajokat. Tehát az oviban nem fognak találkozni 20 éves pakolni való csajokkal se 40 éves nőkkel akiket tele kéne verni.
2017. márc. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ovisok ne csajozzanak, hanem építsenek homokvárat a homokozóban és szaladgáljanak, bújócskázzanak, a csajozást meg bízzák az idősebbekre.
2017. márc. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj, de ilyet csak nagyon unintelligens emberekről tudok feltételezni.
2017. márc. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

Jó nevelés

Általános iskolában első, második osztályban volt olyan osztálytársam aki folyton a szexről beszélt. Volt egy csinos tanárnő, róla mindig dumált hogy hogy megdugná, húú mekkora csöcs3i vannak stb.

Sokszor zaklatta a lányokat, pl rácsapott a seggükre, szexuális töltetű megjegyzéseket tett rájuk, meg ilyenek.

2017. márc. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
19%
Én 12 évesen hallottam először a dugásról. 12 évesen jobban érdekelt a GTA VICE CITY, mint a punci. De amikor új suliba kezdtem járni mellém ült egy Sipeki Szilvia nevű lány és az első kérdése az volt hozzám: Dugtál már? Ezt kérdezgette, de én meg nem tudtam mit feleljek, szóval nem feleltem semmit. 12 éves voltam, 14 évesen kezdett állni a farkam, de 12 évesen még a dugásról se tudtam, hogy hogyan kell azt csinálni. A Szilvinek meg ez volt az első kérdése, de utána a következő években se szólt többet hozzám. XD Az kéne még, hogy az ovisok is ide jussanak, hogy az 5 éves lány megkérdezze az 5 éves fiúkat, hogy: Dugtál már?
2017. márc. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
19%
Nem vinnem addig hozzájuk, amíg ezt be nem fejezik.
2017. márc. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
És? Nem tudod ezt megmondani nekik? Mit gondolsz, mi fog változni attól, hogy itt megkérdezed?
2017. márc. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!