Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem engednek el a...

A szüleim nem engednek el a mondoconra mert (többi lent)?

Figyelt kérdés

Már nagyon rég óta el akarok menni a "Mondocon" budapesti eseményére,de s szüleim nem engedik,mert egyszer apukám elment az esemény elött és meglátott egy Halálnak beöltöző cosplay-es embert,én onnantól fogva az volt a vélemény erről a rendezvényről h itt psychopata elmebeteg emberek vannak,akik embereket ölnek,és ezért nem enged el..

mit kéne tennem?? nagyon el akarok menni oda ,de amikor felhozom a témát,rögtön leordítjak a fejemet hogy én oda nem illek és hogyha odamegyek akkor megölnek. Pedig amugy semmi okuk h féltsenek engem mert utálnak mint a sz@rt xdd . mindig csak a hugommal foglalkoznak,és ha ő akart valamit akkor mindent rögtön megkap, velem meg csak ordibálnak és nem adnak meg semmit. Most leszek 13 éves áprilisban, és utálom h még most is ugy kezelnek mint egy 7 évest,ráadásul utál mind a kettő xdd ( pl most is arról volt szó h a hugom április 18-án ott akart aludni az egyik barátnőjénél,erre anyám :

-De hát az a tavasz utólsó napja!

én: és akkor van a szülinapom..

anya: jaa téényleg!! el is felejtettem !

és értitek, a sajat anyám elfelejti h mikor szült először xdd)


Léci segitsetek,nagyon el akarok menni mondoconra!! :c



2017. márc. 27. 17:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Én megértelek, de a sok xd-ből arra következtetek hogy nem vagy túl érett. Oda főleg 16-26 éves korosztály jár, nem hiszem hogy jól szórakoznál. Egyedül szeretnél menni? Vidéki vagy? Milyen a tanulmányi átlagod? Miért nem jössz ki a szüleiddel? Minek akarsz öltözni? Hidd el nem olyan nagy cucc ha vársz egy-két évet az első Mondoconodra.

14/L

2017. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Az írásod alapján én sem szeretnélek...
2017. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Megszívtad xddd. 13 évesen nem is ott van a helyed xdd. Inkább javíts a fogalmazásodon, xdd, mert borzalmas, xdd.
2017. márc. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem engednélek el. Éretlennek tűnsz.
2017. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Talán azért nem engednek mert látják, hogy eléggé éretlen vagy.Ez a sok xd nem azt sugallja, hogy túl intelligens lennél.Én sem engednélek el.
2017. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 DuplaKV ***** válasza:
95%

13 évesen én sem engednélek, pedig nem egy conon voltam már. Várj még vele pár évet.

Mellesleg ez a sok xd eléggé irritáló.

2017. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 szántóvető ***** válasza:
56%
próbálj meg valamelyik ősöddel menni,mondd meg neki hogy beöltözhet halálnak ha akar.mondd azt hogy ez ilyen jelmezes összejövetel.mutass nekik képeket,van a neten jópár.
2017. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Tizenhárom évesen kicsi vagy még oda. Ha nagyobb leszel, el fognak engedni. Addig is rengeteg időd lenne megtanulni írni.
2017. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
39%

Na jó, tegyünk rendet néhány dologba. Ha a szüleid tényleg utálnának az meglátszodna az irásodon. Nem ikádnád ki a gyk ra h utálnak. Már megszoktad volna. Akkor utálnának ha elengednének. 13 éves vagy és az irásodbol arra következtetek h lány. Hallgass a szüleidre. Kicsit gondold át a dolgokat. Ha nagyon ki aarsz menni akkor esetleg valaki olyannal aki 20 év körül van. Nem akkora durranás. 13 évesen még jo h úgy kezelnek mint egy gyereket. Én 16 vagyok ráadásul fiú. Engem mimdenhova elengednek(bármeddig és bárhova). Inkább örülj h nem engednek el. Ezzel mutTják ki a törődésük.

Ui: amugy ha akarsz dumálni illetve nagyon ki akarsz menni a mondoconra irj rám privátban és mondok egy két tippet hogyan.

2017. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
46%

Ja és sokszor engem is gyereknek kezelnek. De lássuk be 18 év a felnött életkor. És az cdak az csak a testi érettség. A lelki az sokkal késöbb jön. Ugy 25 körül. Ja és nehogy azt hidd h ha akár 18 leszel akkor karikacsapásra megváltozik minden. Bocs a kiábrándizásbol

#elözö

2017. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!