Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tenyleg egy elvetemült rossz...

Tenyleg egy elvetemült rossz anya es szuleimnek rossz gyereke vagyok?

Figyelt kérdés

A lanyom megevett este egy szelet sütinek a 80% at es a megmaradt darabra azt mondta h megeszi reggel . Oke, mondtam . Ejjelre elfelejtettem betenni a hutöbe es kinntmaradt , elegge szetfolyt.

Bekaptam en azt a 3-4 falatnyit elmosogattam a tanyert .

Lanyom reggelizett es eszebe jutott a suti h hol van , mondtam megettem. 11 eves a lanyom egyetlen gyerek .

Erre kitört a cserepate orditott felhivta a szuleim akik orditottak h " rohadjon ki a beled" nekem stb szidtak h megettem a sutit .

Mondanom sem kell , h itthon döl ki a kaja a hutöbök , es rengeteg edesseg is van itthon folyamatosan , a lanyom azt es akkor eszik amikor akar .

Felhivta az apjat is ( elvaltunk ) es zokogva meselte h mit tettem erre az apa azt mondta h " anyad egy disznó."

Egyedul nevelem , mindene megvan , vajon tenyleg megerdemeltem ezt a megalazast ?

Nagyon szegyelltem magam



2017. márc. 27. 17:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
9%
Ezt magadnak kell eldöntened. Vegyél neki egy sütit hátha megbocsát.
2017. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%

Ha ez a történet komoly, akkor az összes szereplővel elég nagy bajok vannak. 5 éves a lányom, és igazán nem egyszerű eset, de ezt a szitut még neki is el lehetett volna magyarázni, maximum kicsit duzzogott volna.

A felnőttek reakciója meg no comment.

2017. márc. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
Látod, ezért nem kellett volna elkényeztetned a lányod..
2017. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
98%

Tragikomédia.


Mindenki reakciója teljesen rossz. A kisgyerek nagyon jól manipulál és játssza az eszét. Ezzel lehet már nem tudsz mit tenni, főleg, hogy mindenki más neki ad igazat.

2017. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván nem annyit kellett volna mondani, hogy megetted, hanem, hogy miért. De a nevelését már régen elcseszted, innentől kezdve csak rosszabb lesz...
2017. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%
Szedd már össze magad! Miért hagyod, hogy így beszéljenek veled? Hogy várod el, hogy a lányod tiszteljen téged, ha te sem tiszteled magad?
2017. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%

az egész családod megérdemelne egy büdös nagy pofont...


bocs hogy ezt mondom de trógerek a szüleid, tróger az exed, és a lányod egy elkényeztetett hülyegyerek aki semmibe vesz téged


menjen akkor apucihoz, majd biztos sokat foglalkozik vele

2017. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%

Miért nevelted ilyenre? Hisztis, elkényeztetett, nem értékeli, amije van. Gondolom, nem véletlenül lett ilyen.

És minek hagyod, hogy össze-vissza telefonálgasson?

2017. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%

A te nevelésed. Hisztis és elkényeztetett. Majd ez az évek múlásával csak rosszabb lesz. A gyerekeddel szemben sem állsz ki magadért ugyanúgy, ahogy a volt pároddal és a nagyszülőkkel szemben sem.


Nem bántani akarlak, mert valószínűleg a családtagjaid is gyökerek, de elsődlegesen te vagy a hibás, nem kellett volna hagyni, hogy így a fejedre nőjenek.

2017. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Hat ezt könnyu mondani h nem kellett volna hagynom h a fejemre nöjön a csaladom , de nem en neveltem a szuleim , hanem ök engem .
2017. márc. 27. 19:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!