Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért tesznek lelkileg tönkre?

Miért tesznek lelkileg tönkre?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Utolsó gyerek, a harmadik. Nem azt mondom hogy ezeken a dolgokon függenek, de a nővéremnek megvesznek, első szóra megcsinálnak neki mindent, de nekem nem.A legidősebb tesómat, a bátyámat mindig cseszetik valami dologért, de rá vannak okok is. Nővéremnek tripla értékű ajándékokat vesznek, szülinapomra én soha nem kapok semmit, neki első szavára megfőznek mindent, én $z@Ÿos krumplis tésztájért 2 hónapig könyörögtem hogy végre az én kedvemre való kaja is legyen. Ha anyu mos akkor a tesóm ruháit is kimossa, én kimosom magamnak, de ha egyszer is mondom anyunak hogy mossa ki az ő ruháival akkor kihagyja belőle aztán tesóm rámondja nem baj az aztán anyu hogy szerinte se majd kimosom magamnak. Ma enni szerettem volna egy kis nasit, mondta anyu hogy pakoljak el a konyhába el is pakolok egy kis részt kifelejtettem és leültem enni és megszólt hogy miért nem tudok elpakolni először, nem igaz hogy nem birom ki. Meg nővérem rohadtul csúfol a pattanásaim miatt is, meg csak úgy is, de nem ilyen lazán viccből, hanem hogy korcs vagyok meg ilyenek. Lehet kis dolgoknak tűnnek, de nekem ezek rohadtul rosszul esnek, és rengeteget sírok ez miatt.

Segítsetek légyszíves, normális válaszokat!

Köszi!



2017. márc. 17. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennek csak úgy lesz vége, hogy leülsz és beszélsz velük hogy téged ez nagyon bánt, vagy megvárod mìg kinövöd ezeket a dolgokat, mert kifogod. Késöbb máshogy fogod látni a dolgokat.
2017. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom én tisztába vagyok azzal, hogy később máshogy fogom látni a dolgokat! Én ezt a kérdést is csak azért írtam ki, mert hirtelen bántottak meg és amúgy már fullra nem érdekel ez a story, biztos még fognak megbántani, de ezeken túl kell hogy lépjek, mert másképp egy boldog percem nem lesz az életben!
2017. márc. 17. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
És édesapád? Vele milyen a kapcsolatod?
2017. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!