Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy magyárazam el édesanyámna...

Hogy magyárazam el édesanyámnak, hogy nem bukhatok meg, ha négyes voltam félévkor fizikából, és most 3 egész valamennyi az átlagom?

Figyelt kérdés
mármint most benyeltem egy pár karót, de még így se állok bukásra, viszont édesanyám szerint, mivel ennyit rontottam megbuktathat a tanárnő(aki eddig nem jelezte, hogy bukóra állnék). másrészről most két tárgyból is előrehozott érettségit csinálok, nyáron nyelvvizsgázom, szóval nagyon nincs energiám, hogy még a fizikára is sokat készüljek, inkább a főtárgyaimra koncentrálok, amiből viszem a jegyet

2017. ápr. 6. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Ha valaki nem ért meg valami egyértelmüt akkor nem töröm magam, úgyse fogja belátni hogy nincs igaza.
2017. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
most én is ilyen passzívan állok hozzá, csak annyira nem jó, hogy egy ilyen hülyeség miatt van feszültség itthon
2017. ápr. 6. 18:06
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
A feszültseg oka nem te vagy hanem anyukad. Ezzel sajnos nem tudsz mit tenni, neki kene eloszor tajekozodnia es aztan csesztetni.
2017. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
A témazárók nagyobb súllyal esnek latba, mint a feleletek vagy röpdogák, ha meg ennyire lesz@rod a fizikát, május végéig simán begyűjthetsz még annyi karót, hogy elhúznak, a félévi négyes nem életbiztosítás. Az meg nem érv, hogy előrehozott érettségit csinálsz és nyelvvizsgázol - a kettő legalább felerészt fedi egymást, gondolom, mivel csak idegennyelvből és infóból lehet előbb érettségizni. Mellette bele kell, hogy férjen annyi, hogy legalább hármasra megírsz egy fizika témazárót, ha megbuktatnak, a hajadra kenheted az előrehozott érettségidet.
2017. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Úgy magyaráznám el, hogy, - anya! Engem nem a fizika érdekel, hanem más.

Mi lenne, ha abban támogatnál, ami engem érdekel?


Einstein pl. azért lett híres, mer bekapott néhány "szecskát", csak másban jobb lett.

2017. ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
angolból érettségizem, németből nyelvvizsgázom, szóval nem fedi egymást egyáltalán
2017. ápr. 6. 18:29
 7/13 A kérdező kommentje:
a tzéket megírom, kettes-hármasra, de én nem tudok minden órára készülni. amúgy kiszámoltam, hogy akár még négy karót benyalhatok, és még mindig kettes vagyok
2017. ápr. 6. 18:32
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
Messze még az é vége, még nyugodtan megbukhatsz.
2017. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
azt mondta tanárnő, hogy max kettő-három dogát írunk most már, szóval nem.
2017. ápr. 6. 18:36
 10/13 anonim ***** válasza:
10%
zsarold anyádat érzelmileg
2017. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!