Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elsősorban lányos anyák...

Elsősorban lányos anyák tanácsát várom. Hogyan vázoljam fel ezt a kapcsolatot édesanyámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is leszögezném: tudom, hogy sokan fognak ezért támadni (itt és privátban is), de tényleg abszolút nem érdekel, szóval ezzel ne mérgezzük egymást vagy húzzuk egymást idején. Köszönöm!


A lényeg: Édesanyámmal nagyon baráti a kapcsolatom, mindent megbeszélünk, bizalommal fordulok hozzá, most azonban olyan élethelyzetbe kerültem, amit nem tudom, hogy hogyan vázoljak fel neki, pedig szükséges mindenképpen - már csak "technikai okokból" is.

25 éves nő vagyok, hosszú párkapcsolat van a hátam mögött, aminek nem szépen lett vége, elég nehezen dolgoztam fel. Mára sikerült, de nem állok készen egy újabb komoly kapcsolatra, nem is szeretnék most, illetve a jelenlegi élethelyzetem sem ennek kedvez.

Történt aztán, hogy mostanában megismerkedtem egy nálam 20 évvel idősebb férfivel. Nem házas, elvált. Elég jómódú, sokat utazik, de szintén nem akar komoly párkapcsolatot, viszont nagyon "egymásra zsongtunk".

Felajánlott nekem egy laza kapcsolatot, amiben támogatna és azt szeretné, hogy az utazásai során is kísérjem el. Nagyon jól vettem, mindenképpen élni szeretnék a lehetőséggel, de itt jön a képbe édesanyám... én még vele élek, tehát mindenképpen észrevenné, ha el-el tűnök 1-1 hétre és amúgy sem szeretnék ilyesmit titkolni előtte, viszont valamilyen magyarázattal kell neki szolgálnom... Hogyan kezdjem el szerintetek ezt a beszélgetést? Mit mondjak? Ti hogyan reagálnátok?

Nem egy szigorú nő, inkább barátnői a viszonyunk, de mégis a lánya vagyok és őszintén belegondolva egy anya sem ilyen kapcsolatot képzel el a lányának - akármilyen jó is lenne ez nekem most.


2017. márc. 25. 13:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
73%
Hát azt ne várd, hogy támogasson, meg áldását adja rá. Ha tényleg jó viszonyban vagytok, akkor nem fog megharagudni, de lesz egy véleménye, és az nem fog tetszeni. De idővel talán megenyhül. Vagy nem. Én csalódnék a gyerekemben, ha ezt az utat választaná, de az én gyerekem ehhez túl tisztességes, biztos hogy nem tudná így senki megvásárolni, annál azért nagyobb az önbecsülése. Hát ez van, kb erre számíthatsz szerintem.
2017. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
56%
Minek kerülgetni a forró kását? Egyenesen a lényegre. "Anyu, k_rva lettem." Aztán majd reagál ahogy reagál. Nyilván nem fog megdicsérni, szóval nem tudom minek szítod itt a kedélyeket.
2017. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
63%

Hát mond az őszintét. Jött egy vén pénzes kakas, aki sexért cserébe elvisz téged ide-oda.

Viszont ha nem akarod, hogy csalódjon benned és szégyenkezzen, akkor inkább ne mondj semmit..

2017. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
74%
Egyszerű, a szolgálataidért cserébe kérd a sugardaddydtől hogy fizessen neked albit is. Probléma megoldva.
2017. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
57%
Anya,találtam egy sugardaddyt. Ne aggódj ha néha eltűnök egy pár hétre ,ez a megállapodás része.
2017. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 A kérdező kommentje:
Nem szítom a kedélyeket. Aki ezen felszívja magát, az forduljon terapeutához.
2017. márc. 25. 13:24
 7/78 anonim ***** válasza:
76%
"Jól van kislányom, nagyon ügyes vagy, csak azokra a hetekre mikor nem vagy vele, keress még vagy két-három ügyfelet. Ideje volna most már elköltözni. Olyan balekot keress aki lakást is vesz neked."
2017. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
78%
Mond azt, hogy ÜZLETI ÚTRA mész xD
2017. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
64%
De amúgy melyik munkahely tolerálja azt hogy hetekre eltűnsz? Vagy élősködő vagy?
2017. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:
Vállalkozó vagyok, póthajazom, úgyhogy belefér, mivel magam osztom be az időmet.
2017. márc. 25. 13:28
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!