Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit tegyek higy ne...

Most mit tegyek higy ne haragudjon az anyukám? Nagyon rosszat tesz ez az amúgy nagyon jó kapcsolatunknak.

Figyelt kérdés

Szeretné ha egyetemre mennék,de én fodrász szeretnék menni.

Emiatt összevesztünk,azt mondja nem fogok majd belőle megélni, pedig ő megmondta hogy egyetem kellett volna...

De ha egyszer ez érdekel...



2017. ápr. 7. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
És ha kiegyeznétek? Te elvégzel egy egyetemet, mellette hétvégente meg fodrászsuliba jársz. Vagy ha ilyen nincs, akkor utána. Így lesz diplomád és szakmád is.
2017. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Csinald azt amit szeretnel, ha fodrász szeretnel lenni, akkor legyél fodrász.

Ha ügyes es talpraeset vagy kereshetsz annyit vele, mint egy diplomas bölcsész... stb

2017. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Világosítsd fel, hogy egy fodrász Budapesten egy 15 perces alap hajvágásért minimum elkér 2000-et, de ha különösen jó vagy a szakmádban, akár 3500-at is. Az egyetemnél még egyáltalán nem mindegy, hogy milyen szakot választasz, mert egy ma oly divatos pszichológia vagy kommunikáció büfészakkal kidobtál 4-6 évet az ablakon. Messze nem elég az, hogy legyen mindegy mi, csak "egyetem".
2017. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem érti meg, akkor csak hadd haragudjon, majd elmúlik, de a jövődet ne az befolyásolja, hogy ő felfogás tekintetében még a rendszerváltás előtt él. Messze nem ér már annyit egy diploma mint régen, persze mint mondtam, nem mindegy, hogy milyen diploma. A fodrász tökéletes választás, ha sokat akarsz keresni, ha meg még szereted is akkor pláne. Ne hallgass az anyukádra. 3-as voltam.
2017. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Csakhogy most már boldog boldogtalan fodrász-körmös-szempillás, így hatalmas a konkurencia. Hiába kérhet el alkalmanként háromezret, ha csak heti egy-két vendége van a túlkínálat miatt. Ahhoz hogy ismertebb legyen, kell egy szalon, hirdetések...
2017. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
5# Mindegy, mert ha valóban jó vagy a szakmádban, akkor úgy is jól fogsz keresni, hogy telített a piac meg egyéb akadályozó tényezők. Egy befutott fodrász meg alapvetően nagyon jól keres.
2017. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
A fodrász mindig megél. Én egyetemet végeztem, még sincs munkahelyem, de tudok több más embert is, aki hasonló cipőben jár. Amúgy később tanulhatsz egyetemen, ha szeretnél. A fodrászatot szeretnéd is, s később pénzed is lehetne, bármit szeretnél utána.
2017. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Előttem elmondtak mindent de annyit hozzá teszek hogy mutasd meg neki hogy tényleg ezt akarod. Mutogass neki tanfolyamokat és derítsd ki hogy hány évesek stb. Ha már elég információt gyűjtöttél akkor ülj le vele beszélgetni. Talán az lehet a baja hogy a véleménye szerint elhamarkodott döntést hozol.
2017. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Soha, de soha ne tanulj olyat, ami nem érdekel! Én is abba a hibába estem, hogy engedtem a szülői szigornak, most meg alig bírom elvégezni az egyetemet, mert utálom, mint a ...-t. 5 év alatt, mintha 15-öt öregedtem volna.


Menj csak fodrásznak, ha az érdekel. :) Ezerszer jobban jársz.

2017. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%

Ne érdekeljen az anyád.

Ilyenkor mutatkozik meg a szülő igaza arca.

Én is egyetemen szenvedek, pedig nem vagyok oda való, és ezt én mindig is tudtam, csak a családom sosem vett arról tudomást, hogy én egyáltalán nem vagyok okos.


21/L

2017. ápr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!