Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? A barátnőm gyermek...

Mit tegyek? A barátnőm gyermekei nem akarnak arról hallani hogy az Anyjuknak kapcsolata legyen bárkivel is! De még nem is láttak és nem is ismernek! Hogyan győzzem meg arról hogy ez miatt ne legyen vége a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 14:17
 1/7 zabmester ***** válasza:
100%

Mennyi ideje vált el? Ha még nagyon friss a dolog, akkor érthető a gyerekek tiltakozása, bár őszintén szólva én úgy vagyok vele, hogy ilyen szinten azért nem a gyerekek döntenek a szülő életéről, nem várhatják el tőle, hogy a hátralévő életét apácaként élje le.

Ti meg szerintem inkább haladjatok lassan, fokozatosan, egyelőre nem kell a gyerekeket bevonni, ha ennyire tiltakoznak. Attól még ti szerethetitek egymást. Az anyuka meg remélhetőleg ügyesen adagolja nekik a dolgokat, és akkor lassacskán ők is megismerhetnek téged, ha már csökkent ez az azonnali elutasító hangulat náluk.

2013. nov. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem se kell belevonni a gyermekeket a nemi életetekbe

Jól telik rendben, titokban kell egyutt lenni, senkire nem tartozik ra a szexualis szuksegleteitek

2013. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, mennyi idősek a gyerekek, és mióta él külön az apjuktól a barátnód?
2013. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem akarnak róla hallani?.Nekem nem volt ebbe beleszólásom, nővéremnek sem, pedig ő hisztériázott eleinte.Én akkor 7 tesóm 17 éves volt.Mond el a párodnak, hogy ne hallgasson a gyerekeire.
2013. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogyhogy nincs a gyereknek beleszolasa? Az ö haza is, neki is meg kell feleleljen, hisz nem kerte, h a világra jöjjön
2013. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
itt az első kérdésem nekem az lenne, hogy mi történt az apukával... elváltak? vagy meghalt? mikor történt? mert ha pl. meghalt, esetleg nem tették még túl magukat ezen (nem is lehet egykönnyen...) és úgy érzik az apukájuk helyét akarja valaki elfoglalni és ezért tiltakoznak.. vagy csak lázadozó tinik... (akikkel én nem foglalkoznék) kedves 5-ös... a gyereknek ebbe nincs beleszólása... az anyuka egészséges felnőtt nő, aki nem akarja az életét társ nélkül leélni... nem te fogod megmondani ki lehet anyukád párja kit engedsz be a házba... (más kérdés ha a pasi miután megismerted bármit is tesz ellened...) egy értelmes gyerek örül az anyja boldogságának! és nem önző módon csak magának akarja kisajátítani... és lelkileg terrorizálni...
2013. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5: Oké, de akkor anyuka választ nekik fiút/barátnőt minimum 18 éves korukig, vagy legalábbis amíg otthon laknak. Nehogymár anyukának bárkit el kelljen viselni aki nem tetszik neki. Ez így jó????
2013. nov. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!