Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám lehet csalja apámat!...

Anyám lehet csalja apámat! Nem akarom hagyni! De nem biztos, mitt tehetnék?

Figyelt kérdés
Telefonja levan kódolva nem mondja meg a kódot,de az én wifimet haználja,ez alapjan bele tudnék mászni a böngésző előzményeibe?vagy esetleg máshogy valahogy meg tudni,hogy mit csinál??...
2017. ápr. 18. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Sajnálom, hogy ez történik a családodban, de nem tudsz mit tenni. Miért jó, ha rájössz, akkor mi lesz? Kiborítod a bilit aztán hadd szóljon? (Amúgy is ha eléred a böngésző előzményeit azzal nem mész semmire. Az nem fogja megmutatni, hogy kivel mit beszélt facebookon)

Ha ennyire be vagy pánikolva, akkor beszélj anyukáddal. Néha tök gyanús dolgoknak olyan egyszerű magyarázata van. Egy ismerősnél történt ilyen, hogy megcsalással vádolták, mert nagyon titkolózott, aztán kiderült, hogy egy meglepetést szervezett a családnak.

2017. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem a te dolgod, és nem szabad beleavatkoznod, mert nem feltétlenül (sőt, biztosan nem!) tudsz minden tényezőről, hogy igazságosan ítélkezhess.
2017. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
valszek nem fogom hagyni! szét csapok köztek! 17vagyok nem vagyok gyerek,nem hagyom,hogy igy meg alázonak!,Gödörbe teszem ha igaz ;)
2017. ápr. 18. 20:43
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

17vagyok nem vagyok gyerek,nem hagyom,hogy igy meg alázonak!,Gödörbe teszem ha igaz ;)



Majd amikor már tényleg nem leszel gyerek ,akkor teljesen másképp fogod látni a dolgokat!!

2017. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
De! ehhez még nagyon gyerek Vagy. Hidd el ez majd minden házasságban előfordul és minden eset más. Bonyolult dolgok ezek. Az még nem azt jelenti, hogy el akarja hagyni, vagy nem szereti és mindenek oka van. Nem tudhatod, hogy a szüleid hálójában mi zajlik vagy mi nem.
2017. ápr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

És mit teszel?

Kiborítod a bilit, ok... de ha üres? Ha anyád tudja, csak szemet huny felette?

És ha most tudja meg, mi lesz? Vagy elválnak, vagy együtt maradnak úgy, hogy utálják egymást, vagy megutálnak téged, mert te kavartad a szart...


Te ehhez még gyerek vagy és más kapcsolatához nincs! közöd!

2017. ápr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Gödörbe akarod tenni a saját anyádat???? Te észnél vagy??

Semmi, de semmi közöd hozzá! Undorító egy féreg vagy te!

2017. ápr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

1) semmi közöd hozzá, aggódhatsz kérdezheted anyud, diszkréten, de semmi közöd hozzá

2) ez miért is megalázó számodra?

3) gyerek vagy

4) nem csak a korod miatt vagy az, ismerek nálad fiatalabb és érettebb gyereket

5) Meg akarod ölni az saját anyád? Ez alapján lehet, hogy anyud semmit nem csinált, csak te vagy paranoid elmebeteg akinek sürkősen pszichiáterre van szüksége.

2017. ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Az ilyen elmebeteg barmok mint te vagy kincsem tart ott az ország ahol. Téged kellett volna gödörbe tenni két napos korodban.
2017. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Iga? :DD
2017. ápr. 19. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!