Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan dolog, amire gyerekk...

Van olyan dolog, amire gyerekkorodban ráneveltek a szüleid, de visszanézve totális értelmetlenség volt?

Figyelt kérdés

Vagy olyan,amit akkor nem volt szabad,tiltottak,de még ma sem érted,hogy miért


Nem olyanra gondolok,hogy nem szabad kirohanni az úttestre,mert ez érthető.

Inkább olyanra,hogy ne igyál evés közben,mert béka nő a hasadban (nyilván azért,hogy ne telítsen el,de ha folyadék nélkül nem tudsz enni,máris értelmetlenné válik)


2017. ápr. 19. 19:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Ne egyek mákosat, mert mákosat fogok kakálni.
2017. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Repatol futyulni fogok.
2017. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
AZért nem szabad inni, mert felhígítja a gyommorsavat és , csak mikor már
2017. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ehettem negrót,mert anyám szerint veszélyes (14 éves voltam -.-)

Ne köhögjek (betegen elég nehézkes megoldani)

Ha viszket az orrom,ne vakarjam meg

2017. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Te jó ég! Miért ne vakard meg,azt megmondták? Meg miért ne köhögj?

A negró vicces :-) de miért?

A mákosat konkrétan elképzeltem :-)

A fütyülős nálunk is volt :-) aztán kaptam egy játéksípot,mikor már sírtam,hogy így se tudok fütyülni :-)

2017. ápr. 19. 19:23
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
azt hogy a medve nem játék ezzel nem is volna gond meg amúgy ez igaz is de az alföld közepén kicsi az esélye a medvének
2017. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

4-es vagyok!


Azért nem vakarhattam meg,mert anyám állítása szerint csupa baci a kezem (vagyis mindenkié),ezért ne nyúljak az arcomhoz,mert pattanásom lesz meg...stb.amit éppen sikerült kitalálnia

Azért ne köhögjek,mert a bacikat a levegőbe juttatom és ők is elkaphatják ! Mondta,hogy zsepibe inkább,de azonnal dobjam ki !!!

Volt hogy nem volt nálam zsepi,és a pulcsim ujjába köhögtem,na azért is szidott,mert ,,viszem magammal a bacit'' meg a ruha is olyan lesz !


Negrót azért nem ehettem,mert szerinte veszélyes.Simán megfulladhatsz tőle-mondta anyám !

Ez egy baromi nagy cukorka-mondta-be sem szabadna venned a szádba !

2 nappal ezelőtt is leordított mikor talált a zsebemben egyet O.o

2017. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 jafnrétti ***** válasza:
91%
Nem is annyira a szüleim, de nagymamámnak voltak olyan intelmei, amiket most, 30 évesen sem látok túl ésszerűnek. Pl. hogy nem illik mások előtt vakarózni. Most nem arra gondolok, hogy ne kezdjem el kéjes pofavágások közepette vakarni a seggem a tömött buszon, vagy a munkahelyemen, hanem ő olyanért is szólt, hogy viszketett a fejem búbja, és megvakartam. Nem hosszasan vakaróztam, csak megvakartam simán, de szerinte ne, mert még azt hiszik, tetves vagyok. De szerinte semmit nem szabad vakarni, a karomat, az orromat, a térdemet se, semmit.
2017. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Még régen amikor táboroztunk vagy grilleztünk mindig azt mondták, hogy ne menjünk közel vagy nézzük a tüzet sokat mert bepisilünk éjjel :D
2017. ápr. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
fekete tehén adja a kakaót:D Egyebkent a mákosos duma nem hulyeseg, ha sok makot eszek , akkor tenyleg olyan :D
2017. ápr. 20. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!