Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogosan bosszant...

Szerintetek jogosan bosszant a dolog?

Figyelt kérdés

Többéves mobiltelefonom van, ami már kezdetektől fogva problémás volt. Sokszor mérgelődtem is miatta, mert éppen amikor gyorsan szükségem lett volna rá, mindig valami baja volt (nem reagált, kilépett, behülyült stb.). Emiatt aztán törtem is, zúztam is (mérgemben a földhöz b sztam például). Ennek ellenére még ma is működik (javulni persze nem javult meg).


Apám megígérte, hogy kapok egy új telefont, ha lediplomázom. Lediplomáztam, azonban anyám azt mondta, hogy majd én veszek magamnak. Ez még nem is gond, végül is igaza lenne.


CSAK! Hihetetlenül irritál, hogy mivel nekem mobilkedvezményem van (ingyen hívhatok 3 számot, ebből kettő a szüleimé), ezért nekem mindig mindenkit vissza kell hívnom, akármilyen vészhelyzet van. Viszont az én telefonommal ez nem olyan egyszerű ám! Mire kinyomom, majd elindítom a hívást, addig 5 perc is eltelhet, ha nem több (nehezítésként pedig újrahívogatnak, hogy csak azért se tudjam elindítani a hívást). Kivéve persze ha behülyül vagy bemondja az unalmast, mert akkor lőttek a dolognak. Ennek ellenére én vagyok lecseszve, ha éppenséggel fel merem venni a telefont, ha hívnak, vagy ha otthonról a vezetékesről hívom őket.

Ez a zsugoriságnak szerintem olyan mértéke, ami már elviselhetetlen lenne alapból, de így, hogy örülök, ha az időt meg tudom nézni a telefonomon, már mindennek a legalja.



2017. márc. 13. 17:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Miert nem veszel egyet magad? Ha le tudtal diplomazni, gondolom a szolgaltatohoz is be tudsz menni.
2017. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%
Zsugoriság? Nem tudod eltartani magad, vagy mi? Én főiskola mellet dolgozom, nem várom el, hogy mások a seggem alá tolják a széket. 23/N
2017. márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

2


Értő olvasás nem megy? Vagy annyira dolgozol, hogy belerokkant az agyad?


Nem kell nekem telefon tőlük, majd veszek, miént szereztem állást, és megkaptam a fizetésem.


A problémám azzal van, hogy nem vehetem fel a telefont!

2017. márc. 13. 18:09
 4/21 anonim ***** válasza:
40%

Te ritka nagy gyökér vagy😅😅 remélem nem férfi vagy mert az még nagyobb gáz. Miért nem vettél már rég magadnak egy telefont??? Amikor kezdett szarakodni??? Te életképtelen 😅

Nő létemre bármit megveszek magamnak nem arra várok hogy apu mikorvesz meg ezen idegeskedek évekig? Hallod nagyon gáz vagy. Igen nekem is volt ilyen lefagyott a telóm földhöz ba*sztam meghalt, fogtam magam gyerekem azt vettem magamnak másikat ha épp 10.000 em volt annyiért de vettem már 5- ért is jaaa vagy neked a legujabb iphone kell??

Te megérdemled magadat😅

2017. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
A világ nagy problémái😃 Nem értem viszont, kit illettél a zsugori szóval. Ki a sóher? Miért? Világosíts fel! Egyébként nem értem meg.
2017. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Én vagyok a gyökér? Hisz ti nem értitek.


Ha jó, saját telefonom lenne, akkor is meglenne ez a probléma.

2017. márc. 13. 18:33
 7/21 anonim ***** válasza:
33%
Ok...aki nem hajlandó segíteni magán, annak nem éri meg. További szép hisztizést!
2017. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%

Nem jogosan bosszant a dolog.Itt hisztizel,pedig már rég tudtál volna új telefont venni.Kizárt dolog,hogy nincs pénzed valami használhatóra.Használtan is tudsz venni,nem Iphone meg a legújabb kell.10.000 ft-ért lehet kapni tök jó érintő képernyős telókat.Jobbat mint a Samsung.


16 éves kortól lehet diákmunkázni,abból már rég összejött volna a pénz.


Nem rinyálni kell,hanem dolgozni.Felnőtt vagy,csak nem vagy életképtelen.

2017. márc. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Én mergértelek kérdező, de ezt most már bírd ki, hó végén fizu, veszel egy újat. Probléma letudva felesleges ezen agyalni. Ami késik nem múlik.
2017. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Vegyél egy új telefont, hogy gyorsan vissza tudj hívni mindenkit, hogy aztán ne kelljen ezen idegeskedned. Vagy fizesd magadnak a mobilszámlád, és akkor olyan csomagot választasz, amilyet akarsz.
2017. márc. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!