Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan értessem meg a szüleimm...

Hogyan értessem meg a szüleimmel, hogy elég változatosan táplálkozom így is?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje nagyon ügyelek, hogy mit eszem, tisztán és igényesen táplálkozom. Csak minőségi húst eszem, zöldségeket, fehérjében gazdag ételeket, minőségi zsírokat (állati, növényi egyaránt), illetve csak és kizárólag vizet iszom. Semmi kilengés, mellette rengeteget sportolok, és nagyon élvezem ezt.

A szüleim azonban mindig szívják a véremet, hogy egyek ezt is azt is, amit ők, néha cukrot, fagyit stb... Szerintük fontos a változatos táplálkozás. Már felvázoltam neki, hogy az emberi szervezetnek fehérjére, zsírra, szénhidrátra van szüksége, tehát tökéletesen megkap mindent a szervezetem, de mindig piszkálnak és tukmálnak rám mindent. Hogyan értessem meg velük, hogy amit csinálok, az nem káros?

Nézem a nőket, gyengék a kötőszöveteik, idő előtt öregszik a bőrük, narancsbőrösek, én nem akarok olyan lenni! L17


2017. ápr. 21. 11:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2%
Legalább te jó eséllyel nem leszel vágósúlyú hízó, aki minimum cukorbeteg.
2017. ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

Jaj ne idegesítsük már egymást, a végén eljutunk oda, hogy a 130 éves nagyanyádnak sincs narancsbőre, meg nem is ráncos és letagadhatna 100 évet.

Tizenéves lányoknál már megfigyelhető sokszor narancsbőr (olyanoknál akik nincsenek elhízva). Azt ne mondd már, hogy sport meg zöldség-gyümölcs ide-oda a 60 éves mamád bőre jobb állapotban van mint egy 16-7 éves gyereké? :D


Férfi vagyok, baromira nem foglalkoztat a téma, de most a kedvedért rágugliztam:

"A nők 95 százalékának van narancsbőre, legyen fiatal vagy idős, sovány vagy telt alkatú. Főleg a strandszezon kezdetén kerül a fókuszpontba a narancsbőr, amikor is sokan kezdik felvenni a harcot ellene és minden csodaszert kipróbálnak, hogy megszabaduljanak tőle. "


"Mégis a narancsbőr legfőbb oka a vér- és nyirokkeringés funkcionális zavara, amelynek köszönhetően a hajszálerek falán keresztül több folyadék jut ki a sejtek közzé, lassul a visszaszívódás és elszállítás, ami ödémához vezet. A folyamat hátterében a helytelen táplálkozás és mozgáshiány mellett hormonális és genetikai okai is lehetnek. Nem véletlen, hogy elsősorban a comb és csípő területén jelentkezik, hiszen a szervezet zsírtartaléka itt a legnagyobb és ezzel hozzájárul a tipikus nőies alak megformálásához is."


Tényekkel már ne vitatkozzunk légyszi :D Nagyon helyes, hogy valaki egészségesen étkezik és sportol, meg odafigyel az egészségére ennyi idősen is (hajrá kérdező), de ne lássunk már minden sz..rba bele mindent. Attól mert valaki sportol, simán lehet narancsbőre.

2017. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%
Jól van ti annyira okoskák vagytok. Attól hogy alapjáraton nem látod attól még ott van a narancsbőr ami a zsírt jelenti. Sok idióta. Kár is ide már kommentelni mert annyi okos ember van hogy hihetetlen.
2017. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Sehogy se erőltesd, mit mondj el a szüleidnek.

Vidd a szobádba amit TV nézés közben megkívánsz enni és a saját ételed.

Ne egyél velük együtt.


A családi étkezés fontos dolog, de ha erőltetik mit egyél, akkor vonulj félre és egyél egyedül, amit szeretnél enni.

2017. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2%
49 éves vagyok, és NINCS narancsbőröm. 168/52 vagyok teljesen normális táplálkozás mellett, soha nem "fogyóztam". Szóval ne mond már, hogy mindenki narancsbőrös.
2017. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%
Kutya f...sza se mondta azt, hogy mindenki narancsbőrös. Marhára elhiszem, hogy te nem vagy az, azt is elhiszem, hogy a 220 éves ükanyja nem az valakinek, de egyéni esetekből orbitális idiótaság általános megállapításokat gyártani.
2017. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
93%
Akkor a ket kezeddel nyomd össze erősen pl a combodon vagy a seggeden a borod aztan meglátod a narancsbort te okos
2017. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!