Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek milyen az olyan...

Sütő Virág Petra kérdése:

Szerintetek milyen az olyan apa, aki megírja a gyermeke anyjának, hogy eddig nem is szerette és, hogy azt akarta, hogy intézetbe menjen?

Figyelt kérdés
Múlt héten meg most van egy "kis" gond.....Hétfőn apukám rá írt anyára, hogy ő azt akarta, hogy én múlt hét szerdán intézetbe menjek.Ráaldásul még az úgymond "család segítős" is azt akarta, hogy intézetbe menjek és kiabált az egyik rokonommal, hogy miért nem engedte, hogy én intézetbe menjek.Szerintetek milyen az ilyen apa?
2017. ápr. 21. 11:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
41%
És ha egyszerűen csak az anya nem tud elegendő pénzt keresni a gyerek ellátásához? Attól már mindjárt szar alak, ugye?
2017. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk, a fogalmazásodból ítélve, valóban lehetnek gondok. Elég alacsony szinten vagy sajnos, szóval - hacsak nem nyolcéves vagy - lehet alapja annak, hogy külső segítségre van szükségetek.
2017. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11%

Nekem is azt mondta az utodom hogy az ex sose szeretett csak a gyerekek miatt volt velem..majd tàvolbol is a depi felé lökköd azt mondta "tartsd meg ha tudod a gyerekeket"mert én nevelem öket de egy radir annyit nem vesz nekik csak ünnepekkor kapnak vmit karàcsony ,szülinap - a dràga volt anyos se segiti az unokàkat még csak tojàs vagy lekvàrral se..


Anyagilag minden gond teher az enyém..vigyem hozzam őket suliba különoràkra..a mhelyemen se véletlen bàntottak csak a gyerekek miatt nem mondtam fel..este bébiszittetrel voltak a gyerekek de az egyik meglopott a màsik idegent hozott fel a lakàsba (mind ismerik mert kis vàros szoval ditekt voltak ellenem ök is)..

Mély depit akarnak elérni nàlam hogy alkalmatlannak mondhassanak a gyereknevelésre..a kicsi panaszkodik az apjànak hogy sokat van egyedül mert anya melozik-igen nem érti ő még hogy apuka nem segiti hogy nekik jo legyen a bébiszitterbe se szàll be-..most mégkoràbbra kell mennem melozni szoltam hogy szeretnék màsik műszakot azt mondjàk ez nem kivànsàgműsor..minden napom stressz mert ha ezt is elveszitem akkor apuka majd kuncogva veszi őket el..igen a gyerekekre is sokszor kihat hogy ilyen az életem ilyen stresszes..morgok velük ha rendetlenek -kiszorja az egész ruhàsszekrényt-mert egymagam nem győzök mindent itthon munkahelyen..

Arra megy ki a jàték minnél jobban elnehezitsék az életem és elvegyék a gyerekeket én meg menjek a pszihiàtriàra..nem véletlen ez a sok rossz ez a sok csapàs ami sorozatba ér minket..

2017. ápr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!